Зважені та щасливі

Про суперфуд вітграс розповіла Мирослава Ульяніна

Ведуча проекту «Зважені та щасливі»-8 Мирослава Ульяніна знайомить нас із корисними продуктами, які позитивно впливають на роботу всіх органів і насичують організм корисними елементами. Ще одним суперфудом є вітграс, або сік паростків пшениці. Які переваги має вітграс – читайте в матеріалі.

витграсс

Вітграс – це натуральний органічний продукт без хімічних добавок і консервантів. Він містить майже всі вітаміни, мінерали, які легко засвоюються. Ферменти сприяють прискоренню обміну речовин. Тому його ще називають «еліксиром молодості», адже не призупиняє сечовидільну систему, нормалізує і полегшує травлення.

Більше на тему: Як захистити печінку, розповіла Мирослава Ульяніна

Мирослава Ульяніна вперше скуштувала сік із паростків пшениці ще у Нью-Йорку. З того моменту ведуча використовує цей продукт у смузі, соках або в чистому вигляді.

Переваги вітграсу:

  1. Містить натуральні імуномодулятори: хімічні сполуки, які сприяють зміцненню імунітету, підвищенню захисних сил організму.
  2. Лізин, триптофан і фенілаланін у складі вітгарсу покращують настрій, підвищують працездатність і концентрацію уваги, тримають організм в тонусі.
  3. Прискорює метаболізм.
  4. Зміцнює і оздоровлює волосся і волосяні фолікули. Велика кількість вітаміну Е дозволяє боротися з дистрофією капілярів – однією з найпоширеніших причин випадіння волосся.
  5. Забезпечує організм рослинним білком і комплексом вітамінів.
  6. Уповільнює процес старіння клітин.
  7. Нормалізує травлення.
  8. Здійснює профілактику онкозахворювань, цукрового діабету тощо.

View this post on Instagram

A post shared by Мирослава Ульяніна (@myroslava_ulianina) on

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.