Зважені та щасливі

Міфи про здоровий спосіб життя спростувала Мирослава Ульяніна

Ведуча проекту «Зважені та щасливі»-8 Мирослава Ульяніна добре знається на правильному способі життя. З чого починати ранок, як слідкувати за раціоном та від чого потрібно відмовитися. Багато хто не бажає заглиблюватися у подробиці і вірить стереотипам, які вже давно спростовані. Існує повно міфів про здоровий спосіб життя, які розвіє ведуча «Зважених». Топ-3 міфів читайте в матеріалі.

мифы ЗОЖ

Сьогодні здоровий спосіб життя набирає популярності. Незліченна кількість різних трактувань ЗСЖ збивають багатьох людей з пантелику. Тож не дивно, що для більшості змінити спосіб свого життя – справа не з легких. Ведуча проекту «Зважені та щасливі»-8 Мирослава Ульяніна розвіює три основні міфи про ЗСЖ.

Більше на тему: Вакуум живота: як правильно робити вправу

Топ-3 міфів про ЗСЖ

  1. Не їсти після 18:00
    Цей міф не лише не стосується корисних рекомендацій, а може вам навіть  зашкодити. Насправді їсти потрібно за три години до сну. Проте важливо, аби вечеря була легкою для організму та не навантажувала його.
  2. Аби схуднути, потрібні силові тренування
    Мирослава Ульяніна розвіює і цей міф. Якщо ви прагнете схуднути – займайтеся кардіо, але аж ніяк не силовими вправами. Такі навантаження сприяють росту м’язів. Проте силові вправи мають місце у тому випадку, якщо маєте за мету підтягнути м’язи та випрацювати гарний рельєф. Звичайно, і про кардіо слід пам’ятати, адже це прискорює метаболізм. А таким чином ми худнемо скоріше.
  3. Якщо ти не їстимеш – ти схуднеш
    Міф старий, як світ. Проте й досі є ті, хто не їсть абсолютно нічого кілька днів, а потім гладшає від одного яблука. Пояснення досить просте: відсутність їжі в організмі призводить до його стресу. І наступного разу з отриманням бодай якихось калорій організм відкладає їх про запас.

View this post on Instagram

A post shared by Мирослава Ульяніна (@myroslava_ulianina) on

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.