Зважені та щасливі

Родина Узелкових на власному прикладі показала, як важливо боротися за мрію

Вчора глядачі телеканалу СТБ побачили прем’єру 8 сезону «Зважені та щасливі». Перший випуск був переповнений несподіваними сюрпризами, щирими емоціями та… зворушливими історіями. Про те, як, незважаючи на будь-які труднощі та трагедії, важливо не опускати руки і йти до своєї мрії, розповіла тренер проекту Марина Узелкова.

Марина та В’ячеслав Узелкови, як ніхто інший, розуміють, як важливо і складно боротися за свою мрію. Особливо якщо вона здається нездійсненною. Щаслива пара разом вже 20 років, десять з яких вони мріяли стати батьками.

афаф

«Я пам’ятаю, як зробила перший тест. Слава дуже зрадів. Вагітність… Мені здавалося, що все добре. Але на 14-му тижні відкрилася сильна кровотеча. Вже нічого не можна було вдіяти. Здавалося, земля пішла з-під ніг. Я думала, що просто не заслуговую на дитину», — зі сльозами на очах згадує Марина.

Через півроку пара побачила ще один промінчик світла: Марина дізналася, що знову вагітна. Але біда повторилася… Марина дуже переживала, що причина в ній. Навіть думала про те, що їхній шлюб зі Славою опиниться на межі розпаду. Проте, подружжя досі разом і саме завдяки підтримці один одного змогли здійснити свою заповітну мрію. Марина народила маленького Роберта і вони стали справжньою, щасливою сім’єю.

Зараз щасливе подружжя продовжує ставити перед собою нові цілі та мотивувати своїх підопічних. Адже на шляху кожного учасника «Зважені та щасливі»-8 також є мрія, здійснити яку заважають зайві кілограми. Марина і Слава на своєму досвіді показують: якщо заручитися підтримкою один одного і вірити у власні сили, все неможливе стає реальним.

Більше на тему: Кто участвует в проекте «Зважені та щасливі» 8 сезон

Video: Зважені та Щасливі 2018: тренери проекту розповіли, наскільки важлива підтримка родини

Марина та В`ячелав Узелкові - тренери проекту Зважені та Щасливі 2018 розповіли, наскільки важлива підтримка сім'ї

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.