Зважені та щасливі

«Зважені та щасливі»-7: результати зважування 17 тижня

Сімнадцятий тиждень на проекті «Зважені та щасливі»-7 був надзвичайно насиченим. Адже пари нарешті дочекалися події, до якої активно готувалися попередні два тижні. Однак, незважаючи на зіграні весілля, надзвичайно складне випробування, а також тренування від Узелкових, зважування традиційно викликало у них тривогу. Яка пара стала першими фіналістами? Хто отримав чорні футболки? Читайте в матеріалі.

32

Першими на ваги стали Аліна та Максим. Нагадаємо, що їхня пара на цьому зважуванні вже була в чорних футболках, а тому в разі потрапляння під жовту лінію ризикувала залишити проект. Але попри загальний результат всього в 1 кілограм Помаранчевим таки вдалося минути зону вильоту. Підсумок 0.59% від зайвої ваги.

33

Блакитні, незважаючи на те, що Олексій є найхудішим учасником проекту, показали найкращий результат тижня. На двох їм вдалося позбутися 5 кілограмів. Слід зазначити, що Льоша при вазі в 69 кілограмів позбувся 2. Підсумковий результат 3.64%. Саме їхня пара стала першими фіналістами!

39

Найгірший результат цього разу показала пара Синіх. Руслана та Ігор, незважаючи на завзятість і старання, так і не змогли впоратися з останнім випробуванням сезону і виграти весільну подорож. Крім того, саме вони стали другими учасниками, що наділи чорні футболки. Відповідно, в битві глядацьких симпатій зійдуться Помаранчеві та Сині.

Як учасники відреагували на свої результати, а також як це прокоментували тренери дивіться у відео:

Video: Зважені та щасливі 7: результати зважування 17 тижня

Сімнадцятий тиждень на проекті Зважені та щасливі-7 був надзвичайно насиченим. Адже пари нарешті дочекалися події, до якої активно готувалися попередні два тижні. Однак, незважаючи на зіграні весілля, надзвичайно складне випробування, а також тренування від Узелкових, зважування традиційно викликало у них тривогу. Яка пара стала першими фіналістами? Хто отримав чорні футболки? Читайте в матеріалі.

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.