Зважені та щасливі

«Зважені та щасливі»-7: хто покинув проект у дев’ятому випуску

Кожен третій тиждень 7 сезону «Зважені та щасливі» закінчується «Битвою слабких». Дві переможені пари потрапляють на голосування, де вирішується їх подальша доля. Як пари доводили, що саме вони повинні залишитися на проекті? Проти кого голосували учасники? Хто покинув проект? Читайте в матеріалі.

Хто покинув Зважені та щасливі 7 у випуску від 26.10.2017

Цього разу учасники вирішили, що «Зважені та щасливі» повинна покинути пара Зелених. На думку учасників їм потрібно серйозно зайнятися своїм здоров’ям. Нагадаємо, що їх пару не допустили до участі в «Битві слабких» через підвищений тиск Олександра, а до цього, серйозні проблеми зі здоров’ям спостерігалися і у його дружини.

Хто покинув Зважені та щасливі 7 у випуску від 26.10.2017

Першими своєю історією поділилися Лідія та Олександр Бойко.

Олександр розповів, що вони прийшли на проект щоб схуднути, адже через зайву вагу у них почалися серйозні проблеми зі здоров’ям. Та найбільше вони хочуть, аби у їхньої дитини було справжнє дитинство. Адже зараз на нього перекладається дуже багато роботи, яку батьки через проблеми зі здоров’ям виконати не можуть.

Хто покинув Зважені та щасливі 7 у випуску від 26.10.2017

Другими претендентами на виліт стала пара Анни та Дмитра Галич, які програли «Битву слабких» Руслані та Ігорю. Вони розповіли, яка мета привела їх на проект.

Виявляється, Дмитро прийшов на «Зважені та щасливі» через почуття провини. За його словами Аня почала набирати вагу через те, що кілька разів була вагітною. Дмитро дуже хотів мати дитину, але перш ніж у них народилася дочка, вони пережили чимало бід… Пара втратила двох дітей.

Хто покинув Зважені та щасливі 7 у випуску від 26.10.2017

Схуднути вони хочуть, щоб довше прожити та побачити онуків. Цей проект може кардинально змінити їх життя. Коричневі також розповіли, що вирішили в разі перемоги віддати всі гроші на благодійність.

Читайте також: Учасники «Зважені та щасливі»-7 склали іспит на знання одне одного

Під час обговорення багато учасників критично відреагували на бажання Зелених залишитися на проекті. На їх думку випробування, з якими вони стикаються на проекті «Зважені та щасливі», занадто складні для людей, що мають проблеми зі здоров’ям.

Хто покинув Зважені та щасливі 7 у випуску від 26.10.2017

«Я вважаю, що якщо люди хворіють – треба лікуватися. Їм не слід займати місце тих, хто реально може змагатися за перемогу в сезоні », – висловився Ігор з команди Синіх.

За результатами голосування, програвши із загальним рахунком 3:1, проект залишила пара Лідії та Олександра Бойко. Як Зелені відреагували на вибування дивіться у відео:

Video: Хто покинув Зважені та щасливі 7 у випуску від 26.10.2017

  Хто покинув проект Зважені та щасливі 7? Читайте в нашому матеріалі про те, хто пішов зі Зважені та щасливі 7 у випуску від 26.10.2017

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.