Зважені та щасливі

Тренери проекту: «Новий сезон допоможе парам розібратися один в одному»

Зовсім скоро стартує новий сезон найвагомішого шоу країни «Зважені та щасливі»! Цього разу учасники будуть худнути не поодинці, а разом зі своїми другими половинками. Незмінними залишилися тільки тренери проекту – В’ячеслав Узелков та Марина Боржемська-Узелкова. Ми поцікавилися у них, чим здивує глядачів новий сезон телешоу. Читайте подробиці в ексклюзивному інтерв’ю!

NF8A0133

Також цікаво: «Зважені та щасливі»: чи вдасться парам-учасникам знайти компроміс?

В’ячеславе, Марино, ви вже не перший рік тренуєте учасників проекту. У новому сезоні беруть участь пари. Наскільки складно було організувати їхню роботу?

В’ячеслав: Для мене це найскладніший сезон! Складно налаштовувати пари, так як у них є підтримка. Якщо один не хоче працювати, він налаштовує на неробство і свою половинку. У цьому сезоні складні у спілкуванні люди… Були навіть такі випадки, коли мені не хотілося підходити до учасника, але зрештою ми знаходили компроміс і продовжували спілкуватися, щоб показати результат.

Марина: Ми зі Славою легких шляхів не шукаємо. Так, працювати в парі – це непросто. Одній людині набагато легше щось донести, ніж двом. У парі у кожного свій характер, своя думка – організувати роботу складніше. На це знадобиться більше часу. А ще у сімейної пари є свій побут і свій графік. Ці люди звикли за багато років до чогось одного. На проекті відбувається повне перезавантаження сімейних стосунків. Звісно, все це непросто. Однак у фіналі всі зможуть побачити повне перевтілення людей! Думаю, коли глядач побачить новий сезон і нових людей, він зрозуміє, як це було непросто.

158587

У новому сезоні беруть участь Руслана Писанка та її чоловік. Вони працювали на рівних умовах з іншими учасниками чи для них були якісь поблажки?

В’ячеслав: Поблажок не було. Я знав Руслану і раніше, але відразу сказав, що вона для мене така ж, як і всі інші учасники. Якщо вона звернулася в шоу, то повинна дотримуватися правил.

Марина: Я теж Руслану попередила, що якщо вона потрапить до мене на тренування, я не буду її жаліти. Я буду ставитися до неї так само, як і до всіх інших учасників. Зірок у нас немає. Зірки на небі. Тут є люди, які знаходяться в таких самих умовах, як і ти. Потрібно пристосовуватися до життя табору, як і всі інші учасники. Якби ми ставилися до Руслани по-особливому, це образило б інших учасників.

Чи будуть в цьому сезоні нові випробування, які здивують телеглядачів?

В’ячеслав: Кожне випробування цього сезону буде дивовижним. У першому випуску ви побачите шокуюче випробування, яке вразило навіть мене! Я б не погодився взяти участь в ньому…

Марина: В цьому сезоні все буде по-іншому, в тому числі і випробування. Це парний сезон. Конкурси розроблялися саме для пар, щоб вони могли знайти взаємодію між собою, щоб вони могли навчитися в стресовій ситуації домовлятися один з одним.

Чи відчуваєте ви конкуренцію між собою на проекті?

В’ячеслав: На проекті ми конкуренти, а не друзі, так як працюємо з різними родинами. Марина хоче довести, що краща за мене… Ну-ну, нехай доведе (посміхається).

Марина: Мені хочеться виграти в Узелкова в цьому сезоні. Я хочу йому довести, що не тільки він є крутим тренером зі схуднення. Адже він вважає, що краще за нього немає тренера апріорі на цьому проекті. Я хочу зламати цей стереотип. У цьому сезоні йому буде дуже складно, так як я стаю досвідченішою і сильнішою. Зовсім скоро телеглядач зможе побачити, як Узелков нервуватиме. Все піде не за планом і не так, як він звик (посміхається).

11

Як думаєте, що потрібно для того, щоб перемогти в шоу?

В’ячеслав: Головне – це бажання і терпіння, але часто емоції учасників беруть верх. Деякі пари йдуть тільки тому, що їм не вистачає витримки.

Марина: Потрібно слухати рекомендації фахівців, прислухатися до думки кваліфікованих людей, які в цьому розбираються. У новому сезоні ще важливий взаємозв’язок. Коли люди слухають один одного, вони досягають всіх вершин. Якщо людина готова трошки поступитися і дати можливість другій половинці висловитися, на таку пару чекає успіх на проекті.

Чому телеглядачам варто подивитися новий сезон проекту?

В’ячеслав: Новий сезон кардинально відрізняється від усіх попередніх. Крім того, ведучою буде Аніта Луценко! Вона знає проект зсередини і розуміє учасників як ніхто інший.

Читайте також: Аніта Луценко про новий сезон: «Телеглядачі побачать себе в учасниках»

Марина: Цей сезон не тільки про схуднення. Він ще й про стосунки. Кожна людина зможе побачити себе в учасниках і відчути їх. Можливо, навіть хтось побачить свої стосунки з боку. Мені здається, цей сезон допоможе багатьом парам розібратися один в одному і навчитися говорити правду, навіть найгіркішу. Це буде цікавий, крутий і насичений сезон! Плюс – класна нова ведуча – Аніта. Вона теж є для учасників стимулом, щоб худнути. А ми зі Славою стали ще впевненішими. Ми зможемо багато чого підказати і показати глядачеві.

Бесіду вела Катерина Ільченко

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.