Зважені та щасливі

«Зважені та щасливі»: чи вдасться парам-учасникам знайти компроміс?

31 серпня 2017 року стартує новий сезон найвагомішого проекту країни «Зважені та щасливі». За перемогу в шоу тепер боротимуться сімейні пари! Чи зможуть вони знайти компроміс і досягти бажаного результату?…

Узелковы

Читайте також: Особливості та сюрпризи нового сезону «Зважені та щасливі»

Новий сезон проекту здивує не тільки парами-учасниками, але й іншими цікавими змінами. Так, ведучою шоу стала Аніта Луценко. Ексклюзивне інтерв’ю з нею ви можете прочитати на нашому сайті.

Тренери проекту – В’ячеслав Узєлков і Марина Боржемська-Узєлкова – як ніхто інший знають, як важливо знайти компроміс і порозуміння в парі. Вони і стануть для наших учасників наставниками і мотивацією. А поблажок не бачити нікому, навіть зоряній парі – відомій українській актрисі і телеведучій Руслані Писанці і її чоловікові Ігорю Ісакову.

Читайте також: «Зважені та щасливі»: великі сімейні проблеми для тренерів Узелкових

Всього на проект тренуються 8 пар. «Зважені та щасливі» – це можливість для учасників не тільки схуднути, але й вирішити конфлікти, з якими вони зіткнулися у спільному житті.

Дивіться новий сезон проекту 31 серпня, о 20.00, на СТБ!

Video: Зважені та щасливі: тизер нового сезону в 2017 році

Дивіться тизер проекту Зважені та щасливі, а також читайте інформацію про новий сезон, який стартує вже 31 серпня 2017 року - на сайті. Що чекає вас в новому сезоні

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.