Зважені та щасливі

Переможниця «Зважені та щасливі-4» народила первістка

Переможниця четвертого сезону найвагомішого проекту країни «Зважені та щасливі» Юлія Фоміна (після заміжжя Юлія Наумова) вперше стала мамою! Про те, як протікала вагітність та пройшли пологи  Юля розповіла в ексклюзивному інтерв’ю сайту СТБ.

Нагадаємо, що у листопаді 2015 року Юлія Фоміна вдруге вийшла заміж. Обранцем дівчини став її однокласник Ярослав Науменко. А 24 травня 2017 року у пари народилася дочка. Дівчинка з’явилася на світ з вагою 3, 950 кг та зростом 52 см. Редакція stb.ua вітає щасливих батьків та бажає здоров’я малечі.

фомина-муж

Юля, як протікала вагітність?

Вагітність протікала дуже добре. Тільки позитивні емоції. Я всі дев’ять місяців відчувала себе чудово. Я вела здоровий спосіб життя. Незважаючи на те, що мій раціон, у зв’язку з вагітністю, збільшився, я не з’їла жодної булочки чи шоколадки. Я вважаю, що смакові переваги під час вагітності – це наша примха. Мені не хотілося вночі тортів або полуниці.

Якщо не секрет, скільки ти набрала за час вагітності? І чи не лякають тебе зайві кілограми?

За час вагітності я набрала 20 кілограмів. Можливо для когось це багато, але не для мене (посміхається). Для моєї комплекції та способу життя це – цілком нормально. Після народження дитини в мене залишилося зайвих 10 кілограмів, але це дрібниці порівняно з тим, що було раніше. Тому мене абсолютно не лякають ці 10 кілограмів.

Юлия Фомина со своим тренером Вячеславом Узелковым

Розкажи, як донька з’явилася на світ?

У цей день я дуже активно вела себе: прибирала вдома, їздила за покупками. А коли приїхала на плановий огляд, то мені сказали, що я вже наполовину в пологах. Народжувала я сама в звичайному пологовому будинку. Все пройшло добре. Звичайно, як і всім, мені було складно і боляче, але цей біль дуже швидко забувається. Я вже дуже давно хотіла малюка, тому вся біль забулася у той момент, коли з’явилася дочка.

Чоловік був присутній на пологах?

Чоловік був зі мною в пологовій залі, а сам процес народження був без нього. Він зайшов у палату через 5 хвилин, після появи дочки на світ. Чоловік всі 9 місяців був поруч і на пологах він мене теж не залишив. Я можу сміливо сказати, що не тільки жінка носить дитину. З чоловіком ми разом виносили і разом народили. Я страждала фізично, а він – морально.

З ім’ям вже визначилися?

Так, але до моменту хрестин ми його оголошувати не будемо (посміхається).

Юлия Фомина

Юлія Фоміна до та післе схудення

фомина в спортзале

Юлия Фомина

фомина юлия

Юлия Фомина

Тройка финалистов: Олег Гопаца, Юлия Фомина и Олег Сичак!

Тройка финалистов: Олег Гопаца, Юлия Фомина и Олег Сичак!

Юлия Фомина, Олег Сичак, Алена Воронова и Олег Гопаца

Юлия Фомина, Олег Сичак, Алена Воронова и Олег Гопаца

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.