Зважені та щасливі

Юлія Фоміна розповіла про свою нову мету

Переможниця проекту «Зважені та щасливі-4» Юлія Фоміна, розповіла сайту STB.UA про нові цілі, які вона ставить перед собою, і також відповіла на запитання користувачів.

Юля, від імені редакції сайту STB.UA, вітаємо тебе з минулими святами! Розкажи, як відзначила Новий рік, Різдво?

Дякую за привітання! Свята пройшли відмінно! Новий рік відзначала вдома з родиною. Рідні дуже скучили! Тому свято пройшло в чудесній домашній атмосфері. А Різдво поїхала відзначати до батюшки, до Сергія Чопіка. Там також був Серьожа Бондаренко, Наташа Солодкая. Ми просто чудово провели час, це були незабутні дні.

Юлія, користувачі нашого сайту задають безліч питань, давай перейдемо до них. Багато хто цікавиться, якби ти проходила цей шлях ще раз, що б ти змінила?

Відносини з учасниками, з тим же батюшкою. А в іншому, не міняла б нічого. Результат говорить сам за себе, значить, все було зроблено правильно.

Юлія, розкажи, як харчуєшся зараз, після проекту?

Можу сказати, що харчуюся правильно. Не обмежую себе в їжі, але тільки в плані здорового раціону. Проте обов’язково їм три-чотири рази на день, як рекомендувала Світлана Фус. Але, все ж, кожен день стаю на ваги. Це вже звичка.

На святах безліч спокус, смачною і калорійною їжі, ти собі дозволяла такі страви?

Ні, після проекту, якщо чесно, вже й не хочеться калорійної їжі. Як раніше не дозволяла собі солодке, борошняне, так і зараз.

Читайте також: Ігор Антонюк розповів, чому йому довелося покинути проект

Юлія, твоє харчування змінилося, а чи підтримує сім’я? Вдалося їх долучити, або в тебе окреме меню?

Сім’я підтримує в харчуванні повністю. Чоловік наслідував мій приклад і також став харчуватися правильно, зараз чоловік їсть те, що я готую. Навіть якщо я йду в гості, то все накривають на стіл, то, що мені можна їсти.

Юля, а ти сама готувати любиш? Є улюблена страва?

Раніше дуже любила. Але на проекті я не готувала, тому зараз, по суті, заново вчуся готувати. А на рахунок улюбленої страви, то це грибний суп і різотто з морепродуктами. Це те, що смачно і корисно.

Ти дуже цілеспрямована, чому ж у тебе не виходило схуднути до проекту?

Не виходило тому, що не вірила в успіх, в те що я зможу до 56 кг схуднути. Вдавалося скинути 10-20 кг, але ефекту зовні не було. Помилка була в тому, що я голодувала. А всі дієти призводять до зриву. І саме на проекті я навчилася правильно харчуватися. І зрозуміла, що для того, що б худнути, потрібно їсти. Неймовірно важливо, що саме ти їси.

Як тренуєшся зараз, після проекту?

Під час свят не виходило тренуватися щодня, але я заміняла тренажери ходою. Навіть коли гостювали у Сергія (батюшки), ми відпочивали активно. А зараз почала тренуватися в звичайному ритмі – кожен день.

Читайте також: Олег Гопаца розповів про життя після проекту

Юлія, як вважаєш, якщо людині протипоказана фізичне навантаження, чи можна схуднути тільки за рахунок правильного харчування?

Можна і без старанних тренувань добитися результату. Сергій Бондаренко зумів таким чином схуднути на 65 кг. Харчування – це 70% успіху. Якщо не можна займатися спортом, то просто потрібно трохи менше харчуватися, зменшити кількість калорій на добу, і замінити тренування ходою.

Які довгострокові цілі ти ставиш перед собою?

Перше, це діти. Але таке фанатичне бажання пропало. Зараз я розумію, що Бог дасть діток, коли потрібно буде. І також, зараз хочу сконцентруватися на тому, щоб допомагати іншим людям схуднути. Дуже багато хто звертається за порадою, і в мене величезне бажання допомогти. Отримую освіту в цьому напрямку, в області дієтології, фітнес інструктажу. Зараз це моя мета – стати професіоналом в цій області і допомогти тим, хто потребує цього. Я вважаю, що якщо мені вдалося повірити в себе і домогтися свого, то й інші зможуть, і я їм у цьому допоможу.

Дивіться також: Юлія Фоміна розповіла, чому не боїться набрати вагу

Video: Юлия Фомина рассказала о своей новой цели

Победительница проекта «Зважені та щасливі-4» Юлия Фомина, рассказала сайту STB.UA о новых целях, которые она ставит перед собой, и также ответила на вопросы пользователей

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.