Зважені та щасливі

Як змусити себе cхуднути

З наближенням новорічних свят ми частіше даємо собі обіцянку схуднути. Кожна бажає надіти свою улюблену сукню і в новому тілі зустріти Новий рік, однак не завжди знаходить сили взятися за своє харчування, фізичну форму і знайти достатньо мотивації для схуднення. Як же змусити себе худнути – розповіли психологи проекту «Зважені та щасливі».

как похудеть

Дієтологи проекту «Зважені та щасливі» неодноразово розповідали про те, як правильно харчуватися, щоб налаштувати роботу шлунково-кишкового тракту. Тренери діляться вправами на різні групи м’язів, які сприяють втраті жиру. Однак основним залишається наше внутрішнє сприйняття необхідності схуднути. Найскладнішим завжди є психологічний фактор окремого індивіда. Як із цим працювати і налаштовувати себе на готовність до роботи — можуть розповісти психологи.

Більше на тему: З чого почати схуднення, розповіла Марина Узелкова

1. Для того, щоб почати худнути, треба дійсно цього захотіти. Людина знаходить час і можливості для всього, чого справді бажає. Спочатку слід визначити собі бажаний кінцевий результат, який буде досягатися кропіткою роботою над собою. Слід ставити реальні цілі, наприклад, схуднути на 5 кг за місяць (замість популярних передсвяткових постів у мережах «-10 кг за 3 дні без спорту та обмежень: допоможіть!»).

как похудеть

2. Оскільки кожен із нас індивідуальний, для когось буде найкращою мотивацією просто знати, що мета поставлена. Проте, знаючи про особливості сприйняття, для когось важливим внеском для досягнення мети стане візуалізація (мотивуючі зображення, фотографії, колажі, зроблені власноруч, тощо).

как похудеть

3. Спробуйте спілкування з людьми, які вже досягли бажаного результату. Перегляньте мотивуючі фільми (наприклад, «Товстуни» Даніеля Санчеса Аревало). Формулювання цілей повинно бути позитивно спрямованим. Відчуваєте різницю між «Хочу важити 60 кг!» і «Не хочу більше важити 88 кг!»?

просмотр фильма

4. Варто зазначити, що, крім бажання схуднути, треба знати, до кого можна звернутися по допомогу. Адже причин появи надмірної ваги багато, тому варто зосередитися на здоров’ї, а при виключенні медичних чинників — перейти до активного правильного способу життя, який включає як спорт, харчування, здоровий сон, оптимізацію режиму праці та відпочинку, так і роботу над шкідливими звичками, серед яких не лише куріння, вживання алкоголю, а й заїдання.

Більше на тему: Як не зірватися під час схуднення

5. Часто поява зайвої ваги пов’язана з банальним переїданням. Однак психотерапевтичний досвід свідчить про те, що переїдання може бути лише симптомом залежної поведінки, за якою ховаються особистісні проблеми і розлади. Коли ви заїдаєте внутрішній дискомфорт, негативні переживання, труднощі в спілкуванні, вирішенні проблемних питань, створюється враження оманливої ​​захищеності. Однак це відчуття швидко минає, а залишається тільки безпорадність і відчуття важкості в тілі. Для того, щоб рухатися далі, слід зрозуміти, що це неадекватна форма захисної поведінки, і слід набратися сил для того, щоб зазирнути у свій внутрішній світ і почати розуміти себе.

как похудеть

Бажаємо успіху!

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.