Зважені та щасливі

Марина влаштувала дівчатам незвичайне тренування

На 16 тижні підопічні Марини Боржемської-Узелкової, як і інші учасники «Зважені та щасливі-6», зробили ставки на своє схуднення. Учасники повинні були за відведений час скинути не менш ніж 2% від власної ваги. Це стало справжнім викликом для їх тренерів!

Наприклад, Олена Алексадрова сказала, що вона зможе схуднути за 90 годин. А ось Ольга Перімська зробила ставку на 60. Дізнавшись про це, Марина вирішила провести з дівчатами особливе тренування.ЗЩ-16 выпуск-11

«Я вибрала один із напрямів фітнесу – Кангу Джампс! Це супер-зброя для спалювання жиру, тому що в цьому взутті неможливо встояти на одному місці й потрібно постійно рухатися. До того ж, вага кожного черевика складає 2 кг 400 г – це відмінне навантаження, а тому тренування на 30% ефективніше. А ще завдяки пружинам навантаження на хребет, суглоби і зв’язки набагато менше», – каже Марина Боржемська-Узелкова.

Як пройшло тренування учасниць і чи змогли вони скинути потрібну кількість кілограмів за той час, який самі ж і обрали – дізнайтеся ПРЯМО ЗАРАЗ, подивившись 16 випуск 6 сезону проекту «Зважені та щасливі»:

Video: Марина устроила девушкам необычную тренировку

Марина устроила девушкам необычную тренировку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.