Зважені та щасливі

3 прості вправи для ідеальних сідниць

Підтягнуті та пружні сідниці – мрія кожної дівчини! І, як виявляється, досягти ідеальних форм можна просто вдома, займаючись лише кілька хвилин на день! У цій статті ви познайомитеся з простим та зрозумілим комплексом вправ від американського фітнес-тренера Анжели Лі, яка розробила план занять на цілих 30 днів!

Читайте також: 6 причин, які заважають позбутися жиру на животі

План 

3 простых упражнения для идеальных ягодиц

Цифри вгорі графіка означають кількість присідань, які потрібно зробити за один повтор. Кожен день виконуйте по 3 підходи 2-3  хвилини з хвилинною перервою після кожного. Тобто все тренування не повинно продовжуватися більше 11 хвилин. І не забувайте про дні відпочинку: м’язам потрібен час для відновлення.

Вправа № 1. Базова

3 простых упражнения для идеальных ягодиц

Взагалі-то це звичайні присідання. Ставите ноги на ширину плечей, тримаєте спину прямо і присідаєте, витягнувши руки вперед. Тут головне – знайти правильний баланс та спиратися на всю ступню цілком, а не на окремі її частини.
Професійна порада: «Під час занять концентруйте увагу на русі своїх тазових кісток. Важливо не нахилятися вперед, тримати очі на рівні рук, стояти прямо і тримати груди відкритими».

№ 2. Вправа з гантелями

3 простых упражнения для идеальных ягодиц

Встаньте прямо, ноги розставте трохи ширше, ніж на ширину плечей. Спина пряма. У кожній руці тримайте гантелю. Ноги повинні бути розставлені так, щоб коліна не «дивилися» на пальці ніг.
Професійна порада: «Починайте з використання легких, двокілограмових гантелей. Через час переходьте на трьох- і чотирикілограмові. Якщо відчуваєте надмірну втому після пари повторів, повільно опустіть гантелі на підлогу та використуйте меншу вагу».

Читайте також: Як організм реагує на біг у спекотний час року

 Вправа № 3. Складна

3 простых упражнения для идеальных ягодиц

Встаньте прямо, ноги розставлені трохи ширше плечей. Спина пряма. Руки за головою, пальці зімкнуті в замку. Переконайтеся, що коліна знаходяться не на одній лінії з пальцями ніг.
Професійна порада: «Не тисніть руками на голову, не нахиляйтеся вперед. Тіло повинно бути рівним, а під час занять ви маєете відчувати, як працюють м’язи спини. Лікті повинні бути розведені так, щоб вони не знаходилися в полі вашого периферичного зору».

І не забувайте, головне в досягненні успіху – Ваше бажання і прагнення йти вперед!

Джерело: AdMe.ru

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.