Зважені та щасливі

Півфіналістка добровільно покинула проект, відмовившись боротися

На шістнадцятій тижня на битву слабких потрапили двоє жінок – Вікторія й Наталя. Вікторія скинула 3 кілограми, але її підвів під жовту лінію антибонус, а Наташа, взагалі, показала на вагах плюс один.

1Q9A9689

За умовами конкурсу учасниці прикуті до кінця канату, намотаного на колоди. У середині колод знаходилися три секції з цифрами для відкриття сейфа. Щоб отримати доступ до секцій, учасницям потрібно три рази розмотати канати, при цьому перелазячи через них. Проект могли покинути відразу двоє, якщо не вкладуться у відведений час – 15 хвилин. Ускладнювалося завдання тим, що монетки з цифрами знаходилися в сейфах, наповнених комахами.

Читайте також: Аніта Луценко навчила своїх підопічних еротичним танцям

На самому початку випробування Вікторія несподівано зробила сенсаційну заяву: «Я хочу відмовитися від конкурсу». Своє рішення учасниця аргументувала тим, що Наташу на проекті підтримують четверо людей, а вона одна. Наташі довелося самій боротися за життя, і вона встигла пройти випробування буквально на останніх секундах.

Читайте також: Учасниця набрала 1 кілограм після екстремального марафону

Рішення Вікторії не зрозумів ніхто з учасників. «Нерозумно було відмовитися від боротьби на 16-му тижні», – сказала Ксенія, але Віка була навіть рада поїхати додому. Під час зустрічі з Анітою вибула учасниця продемонструвала, що скинула ще 7 кілограмів, чим порадувала наставницю. «У неї пішло 10 сантиметрів об’єму на животі. Вона молодець», – сказала тренер.

Чому Вікторія вирішила добровільно залишити проект, дізнайтеся у ВІДЕО:

Video: Полуфиналистка добровольно покинула проект, отказавшись бороться

В начале испытания Виктория отказалась от конкурса. Свое решение участница аргументировала тем, что Наташу на проекте поддерживают четверо людей, а она одна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.