Зважені та щасливі

Аніта Луценко навчила своїх підопічних еротичним танцям

Після важкого випробування ні в кого з учасників не залишилося сил на тренування. Півфіналісти прийшли в спортзал і показали тренерам свої мозолі і подряпини. Наставники зрозуміли, що сьогодні можна трохи полегшити їхню долю і влаштувати щадне тренування. В’ячеслав Узєлков дозволив учасникам не задіяти ноги і зробити акцент на вправи для пресу.

1Q9A9335

Аніта Луценко, побачивши своїх підопічних, зрозуміла, що у них немає ні настрою, ні бажання виконувати складні завдання. «Обличчя у дівчат були такі: покладіть нас, будь ласка, спати і не чіпайте взагалі», – прокоментувала вона зустріч з Наташею і Вікою. Аніта запитала у них, як вони себе відчували під час походу і чи були поблажливості для дівчат. Отримавши відповідь про те, що всі були в рівних складних умовах, тренер придумала новий спосіб тренування.

Читайте також: Півфіналіст з’їв калорійну їжу заради рідної людини

«Аніта Батьковна змусила мене «робити» сексуальні танці, щоб я стала спокусливою. Я відчувала себе некомфортно, але думаю, що все попереду», – сміялася Наташа. Їй завжди було складно відчути себе жіночною і привабливою, але з кожним днем ​​вона все більше вірила в свої сили. Віка була натхненна тренуванням і сказала, що їй дуже воно сподобалася. «Аніта відчула, що ноги в мене не комільфо, і вона зробила нам легку розтяжку і еротичні танці», – пораділа учасниця.

Як пройшли тренування учасників після марафону, дивіться у ВІДЕО:

Video: Аніта Луценко навчила своїх підопічних еротичним танцям

Получив ответ о том, что все были в равных сложных условиях, тренер придумала новый способ тренировки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.