Зважені та щасливі

Півфіналіст з’їв калорійну їжу заради рідної людини

Під час походу учасники несли важкі рюкзаки, перепливали річки, проходили болотами та стикалися зі спокусами. Учасникам можна було з’їсти бургер і збільшити свої шанси на перемогу. Одна з’їдена страва давала право відняти від свого часу півгодини, що могло істотно допомогти учасникам перемогти.

NF8A6731

Четверо півфіналістів, окрім двох жінок, що вже прийшли до фінішу і чекали, кого з учасників чекає покарання у плюс 1 кілограм на ваги. «Довго чекали, хто прийде раніше: Віка або Алла. Переживав, звичайно, серце калатало. Коли дружина прийшла, я її обняв і навіть поцілував», – розповів Сашко.

Читайте також: Одна з учасниць запанікувала і збилася зі шляху

Нарешті, коли до фінішу дійшла остання учасниця, Ігор Антонюк оголосив результати марафону з урахуванням всіх бонусів і покарань. Незважаючи на те, що Саша відмовився нести рюкзак зі скинутими кілограмами, він став переможцем цього тижня. Виявилося, що він піддався спокусі і з’їв 1 бургер, але не заради себе, а щоб допомогти дружині. «Він пиріжок заради мене з’їв, і я була дуже задоволена», – поділилася емоціями Алла, дружина Олександра.

Результати найбільш екстремального випробування сезону дивіться тут:

Video: Полуфиналист съел калорийную пищу ради родного человека

Саша стал победителем этой недели. Оказалось, что он поддался искушению и съел 1 бургер, но не ради себя, а чтобы помочь жене.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.