Зважені та щасливі

Одна з учасниць запанікувала і збилася зі шляху

Однією з найскладніших умов марафону, з якими довелося зіткнутися учасникам, стало спортивне орієнтування. На десятому тижні вони бігли напівмарафон асфальтом і чітко позначеною дорогою. Мало того, що зараз на шляху лежали поля і болота, потрібно було по карті і компасу шукати правильний напрямок до фінальної межі.

jd

Не дивно, що багато учасників запанікували. Вони ходили околесом досить довгий час і стрімко втрачали шанси на перемогу. «Я не знаходжу тут дороги! Я не навчилася розбиратися по карті, нічого не розумію», – плакала Ксенія. Жінка ніколи не здавалася і гідно конкурувала навіть з сильними чоловіками, але на цей раз паніка взяла над нею гору.

Читайте також: Ведучим проекту на шістнадцятому тижні став Ігор Антонюк

Учасниця зізналася, що вона розгубилася і довго не могла заспокоїтися. «Я згадувала і чоловіка, і дитину. Згадала про сім’ю, що подумає дочка, коли побачить, що на 16-му тижні я сама здалася. Я зібралася, взяла себе в руки і потопала далі. Лякало те, що я можу прийти останньою», – поділилася півфіналістка. Прогнавши погані думки, Ксенія продовжила свій шлях до фінішу.

Боротьбу учасників з труднощами походу дивіться тут:

Video: Одна из участниц запаниковала и сбилась с пути

Ксения никогда не сдавалась и достойно конкурировала даже с сильными мужчинами, но на этот раз паника взяла над ней верх.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.