Зважені та щасливі

Ведучим проекту на шістнадцятому тижні став Ігор Антонюк

Чоловік брав участь у четвертому сезоні реаліті і був капітаном найстаршої команди учасників. Його тактика і підхід до конкурсів не подобалися багатьом його підопічним, та Ігоря відправили додому вже на 10-му тижні проекту. Незважаючи на це, 198-кілограмовий чоловік зміг показати відмінний результат на вагах – мінус 86 кілограмів. 

rg

Ігор Антонюк оголосив учасникам умови шістнадцятого тижня. Шістці півфіналістів належить пройти найважче випробування сезону – екстремальний похід на 42 кілометри. Учасники зіткнуться з конкурсами, спокусами і своїми страхами, адже їхній шлях лежатиме через ліси, поля, болота і річки.

Читайте також: Проект покинув останній учасник синьої сім’ї

Новина про випробування не надто налякала учасників, адже вони загартували характер і пройшли дуже багато найскладніших конкурсів. «Я готова до цього. Все-таки це 16 тиждень, ставки зростають», – налаштовувалася Ксенія. Товстунчики навіть знайшли в собі сили жартувати на тему майбутнього походу. «Я боюся крокодилів, а у нас вони не водяться. Значить, постараюся пройти», – посміювався Саша. Призом за найшвидше проходження марафону стане мінус 2 кілограми на ваги, а останньому – плюс 1. Відмовившись від участі, півфіналіст автоматично залишає проект до зважування.

Як учасники відреагували на умови шістнадцятого тижня, дізнайтеся тут:

Video: Ведущим проекта на шестнадцатой неделе стал Игорь Антонюк

На проект «Зважені та щасливі» на шестнадцатой неделе пришел Игорь Антонюк. Мужчина участвовал в четвертом сезоне реалити и был капитаном самой старшей команды участников.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.