Зважені та щасливі

Учасниця набрала 1 кілограм після екстремального марафону

Похід лісами, полями і річками став складним випробуванням для кожного учасника, однак ніхто не здався і пройшов його до кінця. Прийшов час побачити на вагах, хто зумів в складних умовах скинути достатньо ваги, щоб залишитися в проекті.

1Q9A9599

Руслан і Ксенія з колишньої коричневої команди скинули по 2 кілограми, і такий показник дозволив їм пройти далі в реаліті. Алла теж позбулася двох зайвих кілограмів, а Саша – цілих трьох. З урахуванням бонусу чоловік став лідером у турнірній таблиці.

Читайте також: Аніта Луценко навчила своїх підопічних еротичним танцям

Більше за всіх на зважуванні 16-го тижня здивувала Наташа. Її результат – плюс 1 кілограм на вагах. У Аніти було пояснення такому стану речей: «Це очікуваний результат. У неї вперше за 8 місяців почалися жіночі дні. Вона каже, що відчуває себе набряклою». Чоловік учасниці Руслан дуже засмутився, але зрозумів, чому так сталося. «Організм почав жити і відчувати себе добре. Це вже перемога», – сказав учасник. Хоч ваги Вікторії і показали цифру – 3, але антибонус в плюс 1 кілограм потягнув її донизу. У результаті Віка і Наташа потрапили під жовту лінію, але здаватися не збирався ніхто.

Результати зважування 16-го тижня дізнайтеся тут:

Video: Участница набрала 1 килограмм после экстремального марафона

Больше всех на взвешивании 16-й недели удивила Наташа. Ее результат – плюс 1 килограмм на весах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.