Зважені та щасливі

Вперше в сезоні на битві слабких трапилася нічия

Наприкінці десятого тижня проекту «Зважені та Щасливі» під жовтою лінією опинилися команди В’ячеслава Узелкова та Ігоря Обуховського. Саме тренери мали вирішувати, з ким вони будуть проходити випробування і боротися за місце учасників у таборі. В’ячеслав зробив свій вибір і покликав до себе Олександра Реп’янчука, а Ігор – Іру Луку.

rrc

Свій вибір тренери пояснили так: Іра швидка і найлегша з команди, а Саша може проявити себе лідером і відповість за нульовий результат своєї дружини на вагах. Алла дуже переживала за чоловіка і сказала: «Якщо у нього не вийде, то ми разом поїдемо додому».

Читайте також: Учасники назвали Ігоря Пашинського героєм дня

Новоспеченим дуетам потрібно було пройти естафету, але умови ускладнювалися тим, що на двох у них був один костюм. Він сковував тіло, і рухатися можна було тільки спільно. Спочатку В’ячеслав і Саша вирвалися вперед, але застрягли на одному з етапів конкурсу, що дало можливість Ірі та Ігорю наздогнати суперників. Опинившись нарівні, команди йшли нога в ногу, і навіть на фініш прийшли одночасно. Всі з нетерпінням чекали, хто ж стане переможцем.

Читайте також: Наташа похвалилася змінами у фігурі перед тренером

Наприкінці боротьби ведуча проекту, Олеся Жураковська, оголосила: «Переможцями стали обидві команди». Така новина стала радісною для Іри з Сашею, їх тренерів та інших учасників табору, адже ніхто сьогодні не пішов з проекту. «Все було чесно, ми боролися на рівних», – поділився враженнями Ігор Обуховський.

Відчайдушну боротьбу учасників з тренерами дивіться тут:

Video: Впервые в сезоне на битве слабых случилась ничья

Оказавшись наравне, команды шли нога в ногу, и даже на финиш пришли одновременно. В итоге из проекта не ушел никто.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.