Зважені та щасливі

Тренери будуть бігти 21 кілометр разом з учасниками

Десятий тиждень на проекті «Зважені та щасливі» точно увійде в історію всіх реаліті. Перед учасниками стоятиме непереборне завдання – пробігти напівмарафон. Якщо в минулих сезонах таке випробування могли пройти лише фіналісти, то тепер 11 осіб, які тільки подолали екватор сезону, повинні будуть пробігти 21 кілометр.

eet

Завдання ускладнюється тим, що підопічні кожного тренера будуть пов’язані між собою ланцюгом. Команди мають право відстебнути того, хто відстає, але покарання не змусить на себе чекати – на вагах найслабші учасники отримають плюс 1 кілограм. Приз за перемогу, мінус 2 кілограми, отримає найсильніший!

Читайте також: Команди поділилися враженнями від зустрічі з рідними

Допомагати учасникам долати самих себе допоможуть їх наставники: Аніта Луценко, В’ячеслав Узєлков та Ігор Обуховський. Хто з їхніх підопічних буде тягнути команду вниз і поставить під загрозу успішне проходження марафону?

На зважуванні тренери отримають унікальне право вето, щоб врятувати одного учасника та вигнати іншого з тих, хто опиниться під жовтою лінією. Чи скористаються наставники можливістю залишити в таборі найсильніших учасників і позбутися слабких?

Читайте також: Ігор Пашинський один тягнув автобус, щоб побачити дружину

На битві переможених учасникам доведеться боротися за своє життя на проекті в незвичайних умовах. На двох людей розрахований один костюм, який буде сковувати їхні рухи і заважати пройти естафету. Дві команди йтимуть на рівних, і їхні результати здадуться абсолютно однаковими. Як вирішиться доля найслабших учасників десятого тижня?

Чим закінчиться найбожевільніше випробування п’ятого сезону? Дивіться вже сьогодні, 29 жовтня, о 20:00 на СТБ!

Video: Тренеры будут бежать 21 километр вместе с участниками

Перед участниками будет стоять непреодолимая задача – пробежать полумарафон. Подопечные каждого тренера будут связаны между собой цепью вместе с наставниками.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.