Зважені та щасливі

Команди поділилися враженнями від зустрічі з рідними

За результатами зважування на дев’ятому тижні під жовту лінію потрапляв відразу цілий союз. Об’єднані зусилля червоною і синьою команд не спрацювали їм на руку. Імунітет отримали коричнева і зелена сім’ї, а Ігор скинув 5 кілограмів, що дало йому право продовжити участь у проекті. Сім’я Керсанових і сестри з червоної команди опинилися під жовтою лінією.

hfj

Учасники союзу коричневих і зелених разом скинули 27 кілограмів, і прийшла черга зважитися червоній і синьій родинам. Ведуча проекту, Олеся Жураковська, запитала їх, що вони відчувають після зустрічі з рідними. «Я знаю, що вдома на мене чекає коханий чоловік, але я боюся його втратити», – зізналася Іра. Вона також розповіла, що Петро Керсанов став більш дружелюбним, коли поспілкувався з онукою. «Дядя Петя побачив онуку і з рук її не зводив. Знову він шовковий і добродушний», – сказала учасниця.

Читайте також: В’ячеслав Узєлков зробив командам зворушливий сюрприз

Сам Петро був дуже радий зустрічі з коханими людьми і розповів, що він відчував у той момент: «Відкрилося друге дихання, заряд бадьорості з’явився. У нас з онукою ласкаві й теплі стосунки. Вона як кошеня». Незважаючи на позитивні емоції, учасникам довелося вибирати, хто покине проект вже дев’ятого тижня.

Результати зважування команд дивіться в ВІДЕО:

Video: Команды поделились впечатлениями от встречи с родными

Олеся Жураковская, спросила их, что они чувствуют после встречи с родными. Синие и красные рассказали о своих эмоциях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.