Зважені та щасливі

Проект «Зважені та Щасливі» покинула учасниця синьої сім’ї

Під жовту лінію на дев’ятому тижні потрапила синя і червона команди. «Хотілося б ще дочекатися продовження роду від Жені, але вам вирішувати», – сказав Петро Керсанов учасникам під час обговорення. У нього було бажання, щоб ніхто не йшов з проекту. Женя додав, що дуже хоче, щоб їх залишили в повному складі.

eee

Віка знову відкрила свою душу: «Я хочу добитися мети, стати повноцінною жінкою, а сестра повинна стати матір’ю, і я, дай Бог, теж. Життєво необхідно, щоб ми тут залишилися». Іра дуже боїться, що якщо Віка не скине свій живіт, то вона поховає її. «Віка не готова залишитися сама», – сказала молодша сестра.

Читайте також: В’ячеслав Узєлков зробив командам зворушливий сюрприз

Коричнева сім’я підтримала сестер з червоної родини, адже сині завжди були для них суперниками, з якими вони не хотіли спілкуватися. Ігор з помаранчевої родини теж віддав свій голос проти сім’ї Керсанових, чим вирішив їх долю.

Читайте також: Команди поділилися враженнями від зустрічі з рідними

У підсумку синій команді необхідно було самостійно вирішити, хто з них прямо сьогодні поїде додому. Олена взяла на себе відповідальність покинути проект і залишити чоловіку і сину шанс боротися далі. «Я йду, тому що тобі потрібно довше тут побути, а тато залишиться тобі за підтримку. У мене вже не таку велика вага», – сказала учасниця синові. За кадром жінка самостійно скинула 12 кілограмів, і Ігор Обуховський, тренер синіх, залишився задоволений результатом.

Чому учасники вирішили проголосувати проти синьої сім’ї, дізнайтеся тут:

Video: Проект «Зважені та Щасливі» покинула учасниця синьої сім’ї

Елена Керсанова взяла на себя ответственность покинуть проект и оставить мужу и сыну шанс бороться дальше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.