Зважені та щасливі

Учасники вперше за 2 місяці зустрінуться з рідними

На 9 тижні проекту «Зважені та Щасливі» сім’ї отримають можливість діяти спільно і разом боротися за унікальний приз – імунітет відразу для половини табору. Кожна сім’я спробує знайти собі союзника, з яким буде разом проходити випробування і зважуватися. Так утворяться два партнерських союзи. А ось одна з сімей добровільно не захоче входити ні в один з союзів. Чому вона так вчинить і чим це для неї закінчиться цього тижня? Чи зможе ця сім’я вистояти у випробуваннях, які чекають на учасників?

rrr

Цього разу сім’ї нарешті зможуть зустрітися зі своїми рідними, яких вони не бачили вже більше, ніж два місяці. Але не всі побачать близьких. Учасники боротимуться за своїх рідних у складі спілок, які сформували раніше. Перед ними стоятимуть два величезних 18-тонних автобуси. В одному сидітимуть близькі однієї сім’ї союзу, у другому автобусі – іншої.

Читайте також: Проект покинув учасник помаранчевої сім’ї, поступившись своєму брату

Щоб зустрітися з рідними, учасникам доведеться протягнути автобус через дистанцію довжиною 100 метрів. Але за умовами випробування, союз, який витратить на виконання завдання більше часу, програє імунітет і отримає істотне покарання.

Тому союзні сім’ї зрозуміють, що краще тягнути лише один автобус, адже разом це буде швидше! Але в цьому випадку з родичами побачиться лише одна сім’я, а друга залишиться ні з чим. Цей вибір багатьох доведе до істерики. Чи зможуть сім’ї порозумітися? Хто пожертвує своєю зустріччю з рідними?

Читайте також: Ксенія Пастухова стала кращою танцівницею в таборі

Також цього тижня глядач побачить неймовірне перетворення Саші зеленого! Чому він вирішить знову закохати в себе дружину? І як буде завойовувати серце коханої?

Не пропустіть найемоційніший випуск сезону вже сьогодні, в четвер, о 20:00, на СТБ!

Video: Участники впервые за 2 месяца встретятся с родными

Семьи будут бороться за иммунитет для половины лагеря, а также получат возможность увидеть родных. Не все смогут встретиться с семьей, что доведет многих до отчаянья.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.