Зважені та щасливі

Ксенія Пастухова стала кращою танцівницею в таборі

Олександр Константинов і Ксенія Пастухова станцювали на сцені яскравий рок-н-рол. За лаштунками за них дуже вболівав їхній тренер, Сергій Авакян. Він раз у раз підстрибував на місці від хвилювання і був дуже задоволений настроєм учасників. «Було дуже приємно спостерігати за вами. Ми мене віднесли в 60-ті роки», – прокоментував танець пари суддя.

IX2B8526

Завершили танцювальний тиждень тріо, в якому брали участь Іра, Петро і Алла. Вони показали запальний канкан по постановці Ольги Трегуб. «З вас вийшов прекрасний ансамбль. Ви виглядали дуже легко і витончено», – сказав учасникам Влад Яма. Суддя похвалив їх за старання, трюки і гарний настрій.

Читайте також: Влад Яма був у шоці від танцювальних умінь учасників

Прийшов час озвучити, хто з танцюристів- початківців отримає бонус і покарання на зважуванні. Суддя зазначив Руслана як найбільш мужнього танцюриста на восьмому тижні проекту. Мінус один кілограм хореограф вирішив віддати Вікторії. «Я очікувала два і розуміла, що така лебедина тушка повинна зробити фурор», – пораділа жінка.

Читайте також: Команди назвали Женю Керсанова секс-бомбою

Перш, ніж назвати найкращого танцюриста тижня, Влад сказав: «Ця людина виглядала як танцюрист. Це було дуже схоже на правду». У підсумку найкращою танцівницею тижня стала Ксенія з коричневої родини. «Я дуже хотіла виграти, щоб довести, що я теж можу принести бонус команді». Влад Яма похвалив всіх учасників і сказав, що вони дуже здивували його. Плюс один кілограм суддя не дав нікому, оскільки всі старалися, і ніхто не відмовився від випробування.

Оголошення результатів танцювального тижня дивіться тут:

Video: Ксения Пастухова стала лучшей танцовщицей в лагере

лучшей танцовщицей недели стала Ксения из коричневой семьи. «Я очень хотела выиграть, чтобы доказать, что я тоже могу принести бонус команде», - сказала женщина.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.