Зважені та щасливі

Влад Яма був у шоці від танцювальних умінь учасників

Першими на танцювальну сцену табору «Зважених» вийшла трійця: Ігор, Олена і Олександр із зеленої команди. Вони показали народний танець з елементами хіп-хопу. Хореографію ставив Дмитро Щебет, фіналіст шостого сезону проекту «Танцюють всі!». «Мене прокачало», – сказав Влад Яма після виступу учасників і знайшов потрібні слова для кожного з них.

IX2B8438

Суддя веселився під час номеру Наталії та Жені, який ставила Ілона Гвоздьова. Він зазначив: «Настрій у диско було відмінний. Ви спрацювалися. Мені здалося, що вам одне з одним добре!» Наталія підтвердила слова Влада, хоча спочатку боялася, що Женя може підставити або образити її. Були в танці і недоліки, але на них суддя закрив очі.

Читайте також: Тренер навчила Аллу відчувати себе жіночною

«Я багато танців бачив у своєму житті, але тверк у виконанні чоловіка – таке я бачу вперше», – сказав хореограф після запального балету з тверком в танці Руслана, Раїси і Вікі. Він похвалив лідера коричневої команди за трюки, Раїсу – за жіночність і Віку – за драйв і акторську гру. Влад Яма не забув і про зауваження, які не збентежили учасників, адже гарного в їхніх танцях було набагато більше. Тренер, Олена Головань, була задоволена виконаною роботою своїх підопічних.

Яскраві номери початківців танцюристів дивіться в ВІДЕО:

Video: Влад Яма був у шоці від танцювальних умінь учасників

Влад Яма был очень удивлен, что участники с лишним весом могут так хорошо танцевать. Он отметил, что все старались и показывали положительные эмоции.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.