Зважені та щасливі

Тренер навчила Аллу відчувати себе жіночною

Всім учасникам на восьмому тижні потрібно було вивчити танець і показати його перед суддею. Алла дуже соромилася танцювати, осккільки вона зовсім не вміє рухатися. Навіть на власному весіллі у них не було танцю з Олександром.

fghk

На самому початку репетиції Ольга Трегуб, хореограф учасників, пояснила, що канкан цінується трюками і витонченими рухами. Жінкам необхідно було відчути веселощі та яскраві емоції в танці. «Ми повинні будемо показати жіночність», – сказала Ольга. Вона помітила скутість Алли і запитала, чи відчуває вона свою сексуальність. Учасниця спробувала відбутися жартами, але емоції взяли верх, і жінка розплакалася. «Було важко, дуже некомфортно себе почуваєш», – зізналася вона.

Читайте також: Переможець першого конкурсу сформував нові танцювальні команди

Алла вже давно не відчувала себе слабкою і привабливою жінкою, тому Ольга втішила жінку і передала їй, за словами хореографа, свою енергію. «Чоловікові потрібно бути більш уважним і ніжним з нею, частіше говорити, що вона йому потрібна і цінна для нього. Вона дуже ранима», – порадила тренер.

Зворушливу історію Алли Реп’янчук дивіться тут:

Video: Тренер научила Аллу чувствовать себя женственной

Алла очень стеснялась танцевать, так как она совсем не умеет двигаться. Тренер спросила, чувствует ли она свою сексуальность, и женщина расплакалась.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.