Зважені та щасливі

Проект покинув учасник помаранчевої сім’ї, поступившись своєму братові

Обговорення почалося, і учасникам, які потрапили під жовту лінію, потрібно було відкрити душу і розповісти, чому їм важливо залишитися на проекті. «Я думаю, що тут потрібніше залишитися Ігорю. Він не зможе вдома скидати вагу без вашої підтримки і контролю тренера. Почуйте мене», – попросив учасників Олександр Костянтинов, перший кандидат на виліт.

jg

Ігор, його брат, сказав учасникам: «Мені треба навчитися правильно готувати, вдома у мене не виходило стільки скидати, як тут». Учасники не зрозуміли таку позицію братів, бо вважали, що боротися потрібно до кінця. Вони впевнені, що наодинці Ігорю буде складно на проекті, бо він лінується, не купує сам продукти і тільки на цьому тижні пробував готувати своїми руками. «Ігор рідко виходить на пробіжку і не готує собі», – зізналася червона сім’я.

Читайте також: Учасник набрав один кілограм після танцювального тижня

На голосуванні команди вирішили, що якщо учасники попросили залишити Ігоря, то так тому і бути. Більшість голосів сім’ї віддали проти Олександра. Вдома, після проекту, Саша схуд на 13 кілограмів, і Аніта Луценко, тренер помаранчевої команди, похвалила його. «На зважуванні ви мене побачите ще гарнішим і життєрадіснішим», – пообіцяв учасник.

Як відбувався вибір команд, дивіться у ВІДЕО:

Video: Проект покинул участник оранжевой семьи, уступив своему брату

Александр Константинов сам попросил участников поддержать его брата, и они выполнили его просьбу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.