Зважені та щасливі

Учасник набрав один кілограм після танцювального тижня

Виявилося, що схуднення за допомогою танців підходить не всім однаково добре. Деякі команди скинули мало ваги, тому в таборі почалася невелика паніка. Учасники боялися, що такий незвичайний спосіб схуднення не допоможе їм скинути достатньо для того, щоб не потрапити під жовту лінію.

dgf

Останньою зважувалася помаранчева команда, але її результат виявився шокуючим. Олександр Константинов набрав один кілограм. Його брат, Ігор, який зазвичай скидав не дуже багато при його великій вазі, цього разу показав мінус чотири кілограми.

Читайте також: Ксенія Пастухова стала кращою танцівницею в таборі

Учасники не могли звинуватити Сашу в неправильній поведінці або відсутності бажання танцювати і боротися за перемогу в проекті. «Ми дуже здивувалися. Я була в шоці, тому що з ним тренувалася весь тиждень, він старався і підбадьорював мене», – не розуміла Ксенія, партнерка учасника. У підсумку двоє братів з помаранчевої команди, Ігор та Олександр, потрапили під жовту лінію. «Танці – не твоє», – сказали учасники Сашкові, який пішов зі зважування з результатом в плюс один кілограм.

Результати зважування дізнайтеся в ВІДЕО:

Video: Участник набрал один килограмм после танцевальной недели

Александр Константинов набрал один килограмм. Его брат, Игорь, который обычно скидывал не очень много при его большом весе, на этот раз показал минус четыре килограмма.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.