Зважені та щасливі

В’ячеслав Узєлков запросить на проект свою тещу

Сьомий тиждень проекту «Зважені та Щасливі» розпочнеться для учасників з шокуючої новини: три сім’ї, які програють перше випробування, зважаться на світанку наступного дня! Така звістка приголомшить учасників, адже цим сім’ям доведеться в буквальному сенсі оселитися в спортзалі і худнути що є сил. Але чи встигнуть вони скинути достатьно тільки за одну добу?

впа

Щоб уникнути передчасного зважування, сім’ям доведеться прибрати зі свого шляху конкурентів. У першому випробуванні сім’ї повинні будуть спалити прапор будь-якого зі своїх суперників. Для цього вони будуть носити воду в бочку, яка знаходиться на одному боці терезів. На другій стороні – чаша з вогнем, а над нею – прапор родини. Коли бочка буде повністю наповнена водою, вогонь охопить ворожий прапор. Три сім’ї, чиї прапори запалають першими, зважаться наступного дня.

Кого сім’ї виберуть собі суперниками? І хто зважиться посеред тижня?

А на сім’ї, які переможуть у змаганні, чекає особливий сюрприз – вечірка в караоке-барі. Там на них чекатимуть улюблені страви і літри алкоголю. Деякі з учасників не втримаються і зірвуться. Чи пошкодують вони, що дозволили собі зайвого, коли тренери дізнаються про їх нічні гуляння? І яку розправу вони підготують учасникам?

Читайте також: Юлія Фоміна: «Боротьба з вагою – це щоденна праця»

Також цього тижня на проекті з’явиться несподіваний гість. Слава запросить на проект … свою тещу, щоб мотивувати старшу учасницю зеленої команди – маму Раю – на перемоги.

Наприкінці тижня на сім’ї, які стали на ваги посеред тижня, чекає ще одне випробування. Та з них, яка переможе в ньому, виборе собі право зважитися ще раз і поліпшити свій результат на вагах. Однак перемогти буде непросто. Учасники будуть тримати над головою ємність з льодом. Посудина постійно буде протікати і холодна вода буде литися на голови учасників. Через це тримати судину буде просто нестерпно. Чи витримають учасники освіжаюче випробування? Хто в ньому переможе і зважиться нарівні з іншими учасниками? А для кого 7-й тиждень стане останнім на проекті?

Не пропустіть відчайдушну боротьбу сім’ї 8 жовтня, в четвер, о 20:00, на СТБ.

Video: Вячеслав Узелков пригласит на проект свою тещу

Три семьи, которые проигрывают первое испытание, взвесятся на рассвете следующего дня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.