Зважені та щасливі

Перше ексклюзивне інтерв’ю переможниці «Зважені та щасливі-4» Юлії Фоміної

Незалежно від того, які стосунки в учасників складалися з Юлією Фоміною, практично кожен сказав, що саме вона гідна перемоги більше за всіх! І не даремно, адже ця, тепер уже тендітна дівчина, впевнено йшла до своєї мети, не знаючи жалю до себе, не покладаючи рук!

Юля, від імені всієї редакції сайту STB.UA вітаємо тебе з заслуженою перемогою! Твій шлях на проекті можна назвати героїчним! Адже завдяки своїм зусиллям, силі волі і бажанню побороти зайву вагу, ти ні разу не опинилася в зоні ризику! Безперечно, ти, як ніхто інший прагнула до цієї перемоги! А для тебе самої, це було очікувано?

Безумовно, я вірила в перемогу, і наполегливо йшла до своєї мети, працюючи, не покладаючи рук. Але знала, що в мене дуже сильні суперники, які також досягли дуже хороших результатів. Тому, було розуміння, що результат зважування може бути абсолютно непередбачуваний.

Финалисты Олег Гопаца, Юлия Фомина, Олег Сичак

Фіналисти: Олег Гопаца, Юлія Фоміна, Олег Січак

Ти в прекрасній формі! Сама задоволена? Досягла свого ідеалу? Що будеш робити далі?

Я задоволена своїм результатом, і далі худнути не збираюся! Але буду працювати над тим, щоб закріпити результат і, звичайно, тепер основна робота буде над рельєфом!

Ти йшла на проект не тільки з метою схуднути, але і завдяки цьому налагодити стосунки з чоловіком. Як у вас зараз? Він задоволений?

Спочатку мій чоловік не міг до мене звикнути! Постійно говорив, що раніше я повна була, а тепер така тендітна, страшно обіймати. Потім він звик до мого зовнішнього вигляду, я йому дуже подобаюся такою. Чоловік у всьому мене підтримує, пишається мною, і розуміє, наскільки ця перемога важлива для мене.

Юлия Фомина со своим тренером Вячеславом Узелковым

Юлія Фоміна зі своїм тренером Вячеславом Узєлковим

А що сказали друзі, родичі?

Друзі були щиро раді за мене, адже вони знали, як я хотіла схуднути. А родичі прийняли моє бажання, також, підтримують у всьому!

Читайте також: Як змінились учасники проекту  «Зважені та щасливі-4» (Фото До та Після)

Юль, твій шлях на проекті був не простим, розкажи, який урок ти винесла?

Найголовніше, що я зрозуміла, це те, що до своєї мети потрібно йти до кінця, не дивлячись ні на що. Добитися результату можна тільки працею. Але крім цього, я також внутрішньо повністю змінилася. З зайвими кілограмами пішли негативні емоції. Я подивилася на себе з боку, і це допомогло мені багато чого зрозуміти, переосмислити. Зокрема те, що в деяких моментах потрібно бути добрішими. В цілому, пройшовши весь цей шлях, скажу, що я тепер просто інша людина.

Победительница Юлия Фомина

Переможиця Юлія Фоміна

Шкодуєш про щось?

Не можу сказати, що шкодую. Дуже рада, що мені вдалося не тільки перетворитися, але й придбати друзів. А цим може похвалитися не кожен. У мене дуже теплі стосунки з Наташею Солодкою і Альоною Вороновою , ми у всьому підтримуємо один одного, і я дуже ціную цю дружбу. Також, незважаючи на конкуренцію, хороші відносини з Олегом Січаком і Олегом Гопацой, і, звичайно ж, з батюшкою, Сергієм Чопіком!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.