Зважені та щасливі

Ігор Обуховський розповів, чому хотів би бути пластичним хірургом

Сьогодні, 17 грудня відбулася онлайн конференція з тренером проекту «Зважені та щасливі» Ігорем Обуховським. У ході бесіди Ігор дав відповіді на запитання користувачів, а також дав безліч корисних порад у галузі схуднення і тренувань.

Багато користувачів цікавляться як правильно почати процес схуднення?

Дуже важливе питання мотивації. Якщо ви чекаєте, що є якийсь чудо рецепт, який дозволить досягти ідеальної форми і при цьому не витрачати зусиль – то це не можливо. Ви повинні розуміти, що якщо ви хочете схуднути, то іншого способу, окрім як дисциплінувати себе, налагодити раціон свого харчування, повністю дотримуючись здорового способу життя, просто немає. Одним з головних принципів правильного харчування – це дробове харчування. Їсти потрібно невеликими порціями, кожні 2.5-3 години. Якщо у вас так не виходить, то, питання саме в мотивації, значить, ви цього не дуже хочете.

Користувачі часто цікавляться, як правильно скласти раціон харчування. Дізнатися детальну інформацію про це можна тут!

Є актуальне питання для багатьох користувачів, як підтримувати себе у формі, якщо постійно знаходишся на роботі, де доводиться сидіти?

Сидячий і малорухливий спосіб життя – це проблема нашого століття. Дуже багато хто проводить в сидячому положенні більше часу, ніж слід. Хоча, насправді, наше тіло і організм були створені таким чином, щоб саме в процесі руху добувати собі їжу. Ви повинні чітко розуміти, що поки ви сидите на робочому місці, перекусів у вигляді печива, цукерок та іншого, які ви їсте дивлячись у монітор, їх не повинно бути. Так ви будете їсти, не помічаючи, скільки ви з’їли насправді. Варто ще більш дисципліновано підійти до питання харчування. Краще взагалі не їсти борошняне, солодке та іншу калорійну їжу. Крім того, звичайно ж, потрібно розуміти, що через малорухливого способу життя потрібно витрачати більше кілокалорій. Вихідні дні присвячуйте активному відпочинку, робіть комплекси вправ, які можна знайти в інтернеті. А в перебігу дня знаходите хоча б 10-15 хвилин на те, щоб зробити фізичні вправи.

Деякі користувачі, уже досягли помітних результатів у домашньому схудненні цікавляться, як можна позбутися «зайвої» шкіри на животі, що утворилася в результаті скидання ваги?

На жаль, я не пластичний хірург, хоча, із задоволенням зайнявся б цим питанням для того, щоб вести людину в процесі схуднення від самого початку, до самого кінця. Але можна сказати, що, на жаль, шкіра не відновлюється в початковий стан так швидко, як цього хотілося б. Однак, існує багато порад щодо того, як підтримувати шкіру після схуднення, і як прискорити процес відновлення. Це різні масажі, самомасаж, використання жорсткої мочалки, контрастний душ дає прекрасний ефект, використання спеціальних кремів і засобів по догляду за шкірою.

Переглянути повну версію онлайн конференції можна в ВІДЕО:

Video: Игорь Обуховский рассказал, почему хотел бы быть пластическим хирургом

Состоялась онлайн конференция с тренером проекта «Зважені та щасливі» Игорем Обуховским. В ходе беседы Игорь дал ответы на вопросы пользователей, а также дал множество полезных советов в области похудения и тренировок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.