Зважені та щасливі

Тренери «Зважені та щасливі-4» зізналися в своїх страхах!

На проекті «Зважені та щасливі» кожен учасник щодня стикається зі своїми страхами, і долає себе. Але виявляється, у їх наставників, Аніти, Ігоря та Вячеслава, так само є свої страхи! Ексклюзивно для сайту STB.UA, тренери наажились озвучити, що лякає їх ?!

Першою розповіла про свої фобії цілеспрямована, завжди впевнена в собі Аніта Луценко!

Аніта, скажи чесно, тобі взагалі знайомі страхи або, може, фобії?

Так, я можу сказати, що є таке. Найбільша моя фобія – це те, що я боюся хробаків і змій. Це взагалі. Спрацьовує просто на рівні підсвідомості. Я кричати починаю і нічого зробити не можу з цим! Серцебиття частішає, дихання частішає, це жах, що я переживаю в такі моменти! Напевно, це почалося відтоді, як в дитинстві наступила на змію, і та обвилася навколо ноги. Минуло стільки років, а до сих пір в деталях пам’ятаю той випадок!

Може, є ще щось, що змушує серце колотиться від страху?

Мабуть, є ще один страх. Напевно, для мене найстрашніше – це травмуватися. Мабуть, тому, що моя професія пов’язана з тілом, і лякає навіть думка про можливу травму. Я розумію, що якщо щось буде не так зі мною, то життя зміниться. Тому, я до жаху не люблю, коли мені боляче. Найменша подряпина або легке падіння – це дуже неприємно для мене.

Анита

І все ж, ти настільки впевнена в собі і цілеспрямована, напевно є страх, з яким тобі вдалося впоратися в житті?

Так, добре. Зізнаюся. Є дещо. Ще з дитинства я боялася публічних виступів. В школі досить сором’язлива була, не особливо балакуча і боялася проявляти свою думку. І вважаю, що цей страх мені вдалося побороти. Зараз хлібом не годуй, а дай щось розповісти!

Ти взагалі як вважаєш, людині потрібно боротися зі своїми страхами?

Думаю потрібно. Страхи – це ж кордони, переборовши які стаєш сильнішим!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Володимир Однорог повернувся на проект в якості тренера! 

А ось Вячеслав Узєлков, виявляється, в дитинстві був безстрашним! А чи так це зараз?

Вячеслав Узелков

Слава, взагалі, важко повірити, що ти можеш чогось боятися. Але все ж, є щось, що змусить тебе понервувати?

Фобій у мене немає, в тому плані, що до паніки я нічого не боюся. Але от страхи, напевно, є. Але знову-таки, повторюся, не до панічного стану. Просто я не люблю деякі речі. Наприклад, глибину і висоту.

А доводилося стикатися з цими страхами віч-на-віч?

Так. Навіть на балконі високо будівлі мені буде не комфортно, відкриті панорамні майданчики, дахи – все це явно не для мене. Але я можу подолати це. Просто обережно візьмуся за огорожу, подивлюся на красивий вид з балкона і назад піду.

А пам’ятаєш якийсь страх дитинства? Що лякало тебе?

От саме в дитинстві я був безстрашним, за що і отримував! Мій страх висоти прийшов, коли я подорослішав, від усвідомлення того, що це може бути небезпечно.

Ти як думаєш, варто долати себе і боротися зі страхами?

Звичайно. Боротьба – подолання. Долаючи, людина переломлює себе і бореться з тим, що у нього всередині, з комплексами, бар’єрами. Адже якщо сформувався страх, значить, колись цей бар’єр ми не зуміли подолати.

Можеш пригадати якийсь випадок, коли тобі було немислимо страшно?

Кажу ж, я безстрашний був раніше! А взагалі, чесно, напевно, ось такого моторошного страху я не відчував.

Але ж, враховуючи спортивну кар’єру, кожен поєдинок – це ж страшно !? За службовим професії доводиться боротися зі страхом, хіба ні?

Страх поєдинку закінчується після першого удару. Залишається інстинкт вистояти і більше не отримати. У професійному плані, це не страх, це хвилювання, пов’язане з тим, що не хочеться показати себе рівнем нижче, ніж ти є насправді.

Вячеслав, твої підопічні на проекті справляються з подоланням себе?

Думаю так. Я допомагаю їм у цьому. На проекті був випадок, коли я показував їм бій, який програв. Зробив це для того, щоб показати, після невдачі потрібно не сумувати, а продовжувати жити, боротися. Саме поразка мотивувало мене, і наступний бій я виграв. Моя команда знає це, я їх навчив не зупинятися.

А от Ігор Обуховський вважає, що не з усіма страхами варто боротися!

Игорь Обуховский

Ігоре, а як же в тебе? Що змушує твій пульс частішати, зрозуміло, крім тренувань?

Були страхи, і є. З якимись я впорався, з якимись не має сенсу боротися.

Звичайно, найцікавіше, які ж страхи актуальні і зараз?

Я не особливо оригінальний тут. Це страх висоти, як у багатьох. Причому, я розумію, що можу стрибнути з чогось високого, але все рано продовжую боятися. Наприклад, в дитинстві ми стрибали з високих пірсів, піднімаєшся туди і розумієш, що потрібно стрибати, і тобі страшно. Наважуєшся і робиш це, і , справляєшся! Стаєш сильнішим, з’являється впевненість. Немає необхідності це сто раз робити, щоб собі доводити, але ти вже розумієш, що якщо потрібно – то впораєшся.

Раз справлявся з пірсом, може, тобі і парашутний спорт скорився?

Ні, не стрибав. Я знаю, що впораюся з цим. Але не бачу сенсу просто так випробовувати долю. Інша справа, якщо цим я зароблю грошей або спасу Батьківщину – тоді без питань – стрибну.

А з чим же, на твою думку, немає сенсу боротися?

Це не стільки страх, скільки неприязнь. Комахи, хробаки. Я можу взяти в руки опариша або павука. Але, все-таки, почуття страху є, розумієш, що це може бути небезпечно. Просто, немає сенсу брати на руки змію, все одно я не полюблю її ніколи.

Був в твоєму житті випадок, коли ти моторошно злякався?

Був! Ще в дитинстві гостював у бабусі. Вона живе в степовій зоні, і одного разу ми пішли за травою для кролика. Я відстав, потрібно було проходити біля водойми, там висока трава. Я мало не наступив на гадюку. Від несподіванки і страху я відскочив метра на три назад і ще два кілометри без оглядки біг додому! Я ще півдня тоді відійти не міг від шоку.

Як тобі здається, твої підопічні на проекті долають свої страхи?

Так, безумовно, якщо такий повний людина в звичайних умовах навіть на місці стрибнути не може, то звичайно, пройти на висоті по мосту – це мега випробування. Вони долають себе щодня. У моїй команді найбільше з цим стикається Наталка. Якщо раніше вона тільки телевізор дивилася, то тут доводиться постійно боротися з собою. І вона робить це.

Ігоре, як ти вважаєш, в чому сенс того, що людина долає себе, бореться зі своїми страхами?

Щоб самоствердитися, придбати впевненість в собі, зрозуміти, що можеш досягти поставленої мети .Але, це не повинно переходити в параною, постійний іспит самому собі і необдуманий екстрим, пов’язаний з ризиком для життя.

Не пропустіть! Новий випуск шоу  «Зважені та щасливі-4»! В четвер, 13 листопада, о 20.00 на СТБ!

Video: Тренеры «Зважені та щасливі-4» рассказали о своих страхах!

На проекте «Зважені та щасливі» каждый участник ежедневно сталкивается со своими страхами, и преодолевает себя. Но оказывается, у их наставников, Аниты, Игоря и Вячеслава, так же есть свои страхи! Эксклюзивно для сайта STB.UA, тренеры решились озвучить, что пугает их?!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.