Зважені та щасливі

Тренери шоу поділили між собою учасників нового сезону

Вчора стартував п’ятий сезон проекту «Зважені та щасливі». Цього року умови шоу змінилися – тепер учасники будуть худнути цілими сім’ями. Дев’ять сімей, по три людини, приступили до важких випробувань, щоб кинути виклик власній вазі.

Тренерами шоу як і раніше залишилися Аніта Луценко, Ігор Обуховський та В’ячеслав Узєлков. Кожен з них отримав по три сім’ї, які будуть скидати вагу під їх керівництвом. Отже, як же розподілилися учасники між тренерами у п’ятому сезоні:

Команди Аніти Луценко:

Аніта двічі перемагала на проекті і не збирається здаватися і в цьому році. «Я не буду доброю і буду вичавлювати всі соки з них. Мене не хвилюють ніякі виправдання! », – Відразу ж попередила Аніта.

Сім’я Новікових – Фіолетова команда. Донька і батьки.

Семья Новиковых

19-річна Катя і її батьки Оксана і Валерій страждають від зайвої ваги, але на проект родина прийшла саме заради Каті.

Сім’я Костянтинових – Помаранчева команда. Три брата.

Семья Константиновых

Олександр і Андрій Константинова – рідні брати, Ігор Пашинський – їхній двоюрідний брат, але всі троє дуже близькі. На проект прийшли, щоб налагодити стосунки в своїх сім’ях і врятувати старшого брата Ігоря, чия вага досягла критичної позначки.

Сім’я Вдович – Блакитна команда. Племінник і дві тітки.

Семь Вдович

Більше за всіх на потрапити проект прагнув Роман Бігун. Але він пообіцяв, що не дозволить здатися і своїм тіткам Мирославі та Ользі.

Команди В’ячеслава Узелкова:

В’ячеслав Узєлков також не збирається здаватися. Минулого року саме його підопічна Юлія Фоміна перемогла, закріпити свій статус він планує і в цьому сезоні.

Сім’я Карпенко – Коричнева команда. Сім’я і кума

Семья Карпенко

Руслан і Наталія Карпенко мріють про дітей, але через зайву вагу не можуть їх мати. На проекті їх підтримує Оксана Пастухова – близька подруга сім’ї.

Сім’я Репьянчук – Зелена команда – Чоловік, дружина і теща

Семья Репьянчук

Цю сім’ю називають «сім’єю ковбасників» – виробництво і продаж ковбаси їх сімейний бізнес. Тільки от практично все на собі доводиться тягнути Аллі, у той час як її чоловік Олександр воліє берегти власні сили. На проект прийшли з Раїсою – мамою Алли.

Сім’я Цинцадзе – Жовта команда – Сім’я і кум

Семья Цинцадзе

Анна Цинцадзе зуміла впоратися з наркотичною залежністю, але впоратися із залежністю від їжі сама не може. Її чоловік Георгій також відчуває дискомфорт через зайву вагу. А підтримує їх друг сім’ї, священик Юрій Федоренко.

Команди Ігоря Обуховського:

Ігор хоче взяти реванш і привести свою команду до перемоги в цьому сезоні. Ігор зауважив, що в цьому році йому точно нудьгувати не доведеться – все три сім’ї в його команді родом з Одеси.

Сім’я Керсанових – Синя команда – Син і батьки

Семья Керсановых

Сім’я моряків. Євген Керсанов через зайву вагу боїться втратити роботу на судні, адже його вага навіть перевищує вагу його батька Петра, яка йому завжди здавалася величезною.

Сім’я Лука – Червона команда – Мати і дві дочки

Семь Лука

Мама Любов прийшла на проект підтримати своїх дочок – старшу Вікторію і молодшу Ірину.

Сім’я Ференчук – Рожева команда – Три сестри

Семья Ференчук

Навіть незважаючи на зайву вагу, сестри не обділені чоловічою увагою, однак на шляху до щасливого сімейного життя стоять саме зайві кілограми.

Video: Тренеры шоу поделили между собой участников нового сезона

Вчера стартовал пятый сезон проекта «Зважені та щасливі». В этом году условия шоу изменились – теперь участники будут худеть целыми семьями. Девять семей, по три человека, приступили к тяжелым испытаниям, чтобы бросить вызов собственному весу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.