Зважені та щасливі

Тренери жорстоко покарали своїх підопічних

Впродовж дев’яти тижнів учасники боролися зі своїм головним ворогом – зайвою вагою. У цій нелегкій справі їм допомагали експерти.

Дієтолог Світлана Фус давала поради про харчування, щоб озброїти товстунів необхідними знаннями, які допоможуть їм у боротьбі із зайвою вагою. Тренери проводили тренування, і крім цього, давали безліч вправ, розписували програми, за якими учасники мали самостійно тренуватися.

І на десятому тижні Аніта, Ігор та Славік вирішили перевірити, чи дотримуються підопічні їхніх рекомендацій. Але те, що побачили тренери – шокувало.

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ: Переможені команди покарали винних у поразці

В призначений час тренувань жоден з учасників не з’явився в залі. Це стосувалося всіх команд. Тоді, коли їм потрібно було працювати в залі, вони походжали по табору, спали, читали, їли, але ніяк не тренувалися.
Коли в залі, нарешті, з’явилася учасниця, то, не роздумуючи, вона просто лягла і робила повороти голови. Інший учасник прогулювався по біговій доріжці в кепці і капцях.
Тренери розлютилися не на жарт. Таке ставлення до їх праці та зусиллям змусило вжити кардинальних заходів. Цього не очікував жоден учасник!

Як ви вважаєте, чи справедливим було рішення тренерів? Залишайте відповідь в коментарях!

Як тренери покарали свої команди? Дізнаєтеся, подивившись ВІДЕО:

Video: Тренеры проекта "Зважені та щасливі - 4" наказали свои команды

На десятой неделе Анита, Игорь и Славик решили проверить, следуют ли подопечные их рекомендациям. Но то, что увидели тренеры – шокировало.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.