Зважені та щасливі

Ігор Обуховський розробляє власний проект

Тренер шоу «Зважені та щасливі», експерт шоу «Все буде добре» Ігор Обуховський останнім часом почав активно давати рекомендації по спорту на своїх сторінках у соціальних мережах. Журналісти сайту STB.UA вирішили поцікавитися у нього, яка основна мета цих мотиваційних постів. Виявилося, що прихильників здорового способу життя чекає сюрприз від Ігоря Обуховського!

Ігоре, рекомендації з харчування та спорту, які ти даєш на своїх сторінках у соціальних мережах, користуються величезною популярністю. Які твої подальші плани?

З вересня планую запустити свою авторську програму. Поки що не анонсував цього в соціальних мережах. Програма буде називатися «Супер Форма». Вона складатиметься з декількох рівнів. Я зараз наполегливо готую перший рівень.

Фото из социальных сетей

Фото із соціальних мереж

 

Що являє собою програма?

Відео, яке супроводжуватиметься лаконічними порадами та рекомендаціями.

У чому особливість програми «Супер Форма»?

Програма розрахована на людей з різним рівнем підготовки. Як для новачків, так і для тих, хто знайомий зі спортом. Всі бажаючі, в залежності від рівня підготовки, виконують вправи, відрізняється тільки режим.

А яка мета твоєї авторської програми?

Прищепити звичку займатися спортом.

Фото из социальных сетей

Фото із соціальних мереж

На що орієнтована програма?

«Супер форма» орієнтована, як на схуднення, так і на те, щоб прийти у форму. Я буду давати рекомендації з техніки, ваги, кількості підходів і тд. Дотримуючись їх, можна як схуднути, так і набрати масу, або підтримати себе у формі. Тобто, програма різнопланова і багатофункціональна. Кожен може реалізувати ті цілі, які ставить перед собою.

Ти сказав про те, що програма багаторівнева, якими будуть наступні рівні?

Взагалі, програма «Супер Форма», це частина мого проекту, який я розробляю, ідея в тому, що це фітнес online з Ігорем Обухівським. В незалежності від місця знаходження потрібен всього лише вихід в інтернет. І кожен день у займаються є рекомендації. Ось такі масштабні плани про запуск online фітнес клубу!

Читайте також: Ігор Обуховський радить багато присідати! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.