Зважені та щасливі

Как приготовить смузи для похудения: рецепт Мирославы Ульяниной

Ведущая «Зважені та щасливі»-8 Мирослава Ульянина в своем Instagram регулярно делится с читателями рецептами здоровых блюд и напитков. Правила приготовления идеального смузи, а также рецепт вы найдете в материале.

Как сделать смузи для похудения: рецепт как приготовить

Правила приготовления идеального смузи:

На один фрукт необходимо взять два овоща (огурец, кабачок, брокколи, цветная капуста, сельдерей, морковь) или пучок зелени (укроп, шпинат, петрушка, листья салата, базилик, микрогрин). Например, в банановый или клубничный смузи, добавьте шпинат, мяту или микрозелень. Таким образом, вы еще и употребите много хлорофилла.

Основная ошибка, которую допускает большинство людей, — делать полностью фруктовые смузи, например, клубника-банан-яблоко. Такие напитки перенасыщены фруктозой и провоцируют прыжок инсулина. Также такой смузи негативно влияет на метаболизм и функционирование гормонов.

Чтобы обогатить смузи дополнительными микроэлементами, добавляйте суперфуды, такие как спирулина, цветочную пыльцу или хлореллу. А если хотите сделать ваш напиток более питательным — добавьте растительный жир, например, семена или замоченные на ночь орехи.

И помните, переводить весь рацион на смузи — это не здорово. Так вы можете атрофировать мышцы кишечника. В качестве первого завтрака — да. На второй завтрак лучше сделайте салат с овощами, зеленью, растительным или животным белком, цельнозерновой хлебец с авокадо и томатами или с киноа, гречкой, амарантом либо нешлифованным рисом с овощами и зеленью.

Как сделать смузи для похудения: рецепт как приготовить

Смузи — идеальный напиток, чтобы:

 • разгрузить желудочно-кишечный тракт;
 • получить максимум нутриентов;
 • идеальный вариант первого завтрака, потому что желудочно-кишечный тракт еще не проснулся и это то, что ему нужно сейчас. Голодный желудок лучше усваивает витамины и минералы;
 • значительная порций клетчатки, которая так необходима для нормального развития микрофлоры.

Рецепт идеального смузи:

Ингредиенты:

 • клубника
 • половина банана
 • сок лимона
 • спирулина
 • шпинат
 • мята
 • ростки подсолнуха, гороха и брокколи
 • вода

Важливо! До теми #МирославаУльяніна_харчування. Правила приготування ідеального #смузі: на один #фрукт — 2 овочі (огірок/кабачок/броколі/цвітна капуста/селера/морква….) або пучок зелені (кріп/петрушка/шпинат/листя салату/стебло селери/базилік/мікрозелень/проростки…). Тому, якщо в смузі вже #банан і #полуниця, то додайте #шпинат, м’яту, #мікрозелень. Таким чином, ще і будете вживати багато хлорофілу. ⛔️Помилка більшості — робити повністю фруктові смузі (банан-полуниця-яблуко, наприклад). Такі смузі перенасичені фруктозою, що спричинює стрибок інсуліну. А ще в свою чергу негативно вплив на метаболізм та функціонування гормонів⛔️. як рідка основа має бути вода, або рослинне молоко, або свіжевичавлений фреш. Не готуйте смузі з тваринним молоком! Додавайте #Суперфуди, аби збагатити цінність смузі додатковими мікроелементами (#спіруліна, квітковий пилок, порошок маки, #хлорела….). ⭐️якщо хочете зробити смузі більш поживним — додайте рослинний жир у вигляді #насіння чи замочених на ніч горіхів. що занадто, то не здорово. Увесь раціон на смузі — не варто, він (у довготривалому розрізі) може спричинити атрофовані м’язи кишечника. ….Тому: •смузі на 1-ий сніданок — прекрасно. Після якого буде 2-ий — який ви «пожуєте»: #салат з овочами, зеленню і рослинним чи тваринним білком/цільнозерновий хлібець з #авокадо і томатами/кіноа, гречка, амарант чи нешліфований рис з овочами і зеленню. •1 день на тиждень як #розвантажувальний на смузі — теж Ок. Але не частіше, ніж 1 раз/тиждень. ✅✅✅ Власне, правильний смузі — це ідеальний варіант: — розвантажити шлунково-кишковий тракт; — отримати максимум нутрієнтів, не навантажуючи труну систему; — ідеальний варіант 1-го сніданку, тому що шлунково-кишковий тракт ще не прокинувся і це те, що йому потрібно зараз, адже голодний шлунок краще засвоює вітаміни і мінерали — значна порця клітковини, що так потрібна для нормального розвитку мікрофлори. Мій #МирославаУльяніна_рецепт сьогодні: полуниця, 1/2 банану, сік лимону, спіруліна, шпинат, м’ята, паростки соняха, гороху та броколі, вода. ➡️➡️➡️Поділіться своїми улюбленими зеленим рецептами. Ті, які мені сподобаються, — приготую і опублікую ваш #рецепт.

Публикация от Мирослава Ульяніна (@myroslava_ulianina)

Читайте больше интересных новостей в Viber и Telegram СТБ

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.