Один за всіх

Михайло Присяжнюк розповів про труднощі ролі ведучого «Один за всіх»

Михайло Присяжнюк продовжує боротися за справедливість як ведучий правосудного і неупередженого проекту  «Один за всіх». Які кардинальні зміни відбулися на проекті? Чим відрізняється роль ведучого від експерта? З якими труднощами і заборонами стикнувся Михайло Присяжнюк дізнаєтеся у нашому матеріалі.

михаил присяжнюк, один за всіх, один за всіх 13, один за всіх 2019, один за всіх михаил присяжнюк, михаил присяжнюк рассказал о трудностях роли ведущего один за всіх 13, михаил присяжнюк интервью

Більше на тему: Михайло Присяжнюк: біографія, кар’єра і всі новини про ведучого

Раніше як експерт і зараз як ведучий ви продовжуєте вести справи після ефіру до вирішення проблеми?

Продовжую. Але коли був експертом робив усе самостійно. Тепер ми продовжуємо вести справу спільно з проектом: вирушаємо з оператором і камерами у відрядження, ставимо всіх на вуха і розбираємося.

Чи звертаються до вас люди безпосередньо, без проекту?

Неймовірна кількість! Люди звертаються до мене як до адвоката, який допомагає. Але буває таке, що конкретно хочуть потрапити до студії, щоб допоміг саме проект. Бували навіть випадки, коли купували мій номер на різних сайтах за чималі гроші і телефонували з проханням про допомогу.

Коли ви з камерою приїжджаєте до правоохоронних органів, чи помітні зміни у ході їхніх дій?

Камери  це мотивація і стимул для чиновника, правоохоронних органів, судді та навіть адвоката діяти так, як вимагає законодавство. Я вважаю, що участь камер, телебачення і будь-який розголос зараз дуже необхідний. Я б дуже хотів, щоб це сприяло виробленню звички у державної влади працювати за законом. Щоб ми могли вимкнути нарешті камери і займатися розважальними проектами, відійти від жахів соціальної теми.

Якщо вони почнуть чітко працювати, то у проекті «Один за всіх» не буде потреби. Але поки що він потрібний, як повітря!

михаил присяжнюк, один за всіх, один за всіх 13, один за всіх 2019, один за всіх михаил присяжнюк, михаил присяжнюк рассказал о трудностях роли ведущего один за всіх 13, михаил присяжнюк интервью

У 13 сезоні ви проявили себе як доволі жорсткий ведучий. Як вам вдається тримати себе у руках і вести розмову з людиною, знаючи, що вона винна у тяжких злочинах?

Ведучий і студія це насамперед майданчик, на якому повинні зустрітися дві сторони. Раніше я ніколи не відмовляв собі у різких висловлюваннях та діях, але зараз як ведучий я не можу собі цього дозволити. Через постійний самоконтроль я заробив купу внутрішніх проблем, які зараз потребують допомоги психолога.

Коментарі зі словами підтримки від глядачів допомогли пройти через цілий сезон. Люди розуміють і бачать, що я не залишаюся байдужим і мені хочеться винну людину буквально розірвати. Але ведучий не може бути упередженим, а це дуже важко.

Більше на тему: Щодо позбавлення батьківських прав розповів Михайло Присяжнюк

Чим відрізняється ваша участь у проекті як експерта і як ведучого?

«Один за всіх» кардинально відрізняється від попередніх, коли я був експертом, а не ведучим. Зараз ми не просто розбираємо проблему у студії, а перейшли до розробки її вирішення і реалізації після закінчення програми.

Які емоції ви відчуваєте після зйомок? Як ви розмежовуєте ролі народного адвоката і сім’янина?

У неділю я мало схожий на нормальну людину. Проект вичавлює мене до останньої краплі. Не існує механізму, який би відразу відновив мене після зйомок. Через це у мене є правило: понеділок вихідний. Мені реально потрібен цей день, щоб хоч якось себе привести до нормального стану. Я нічого не роблю, намагаюся ні з ким не спілкуватися і менше говорити, просто вимикаю мозок і розслабляюсь.

Дивіться онлайн Один за всіх – випуск 6 від 10.03 19

Дивіться онлайн Один за всіх – випуск 7 від 17.03 19

Читайте більше цікавих новин у Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: