Один за всіх

5 випуск «Один за всіх»-12 про задушене та втоплене немовля

5 випуск «Один за всіх»-12 продовжує допомагати тим, хто втратив надію на справедливість. Нова історія про жінку, яка на березі Дністра народила та викинула своє немовля, шокувала всіх. Ведучий Михайло Присяжнюк разом з експертами намагався з’ясувати, що змусило жінку скоїти такий нелюдський вчинок. Чому мати позбулася своєї дитини? Чому рідне немовля стало для неї зайвим – дізнайтеся в матеріалі.

Дивитися онлайн Один за всіх: випуск 5 від 30.09.2018

У селі Писарівка, що на Вінниччині, мешканці виявили в річці тіло мертвої дитини. Така моторошна знахідка увігнала всіх у паніку, адже спочатку було невідомо, хто здатен на такий звірячий вчинок. Та люди були шоковані, дізнавшись, що вбивцею немовляти є його рідна мати. 36-річна Юлія Вижга перебуває в цивільному шлюбі з бійцем АТО та виховує ще чотирьох дітей. Мешканці розділилися на два табори. Одні вважають жінку зразковою матір’ю, яку до такого вчинку підштовхнув її чоловік. Інші – суворо засуджують Юлію, адже жодна мати не має права вбити рідну дитину.

один за всіх

До студії завітали односельчани, які стали свідками страшенної знахідки в річці. За їхніми словами, спочатку ніхто не розумів, чия це дитина. Проте після роботи правоохоронних органів та допитів мати зрештою зізналася. В ході слідчого експерименту вона розповіла, як саме вмостила дитину у воді, а пуповину обкрутила навколо дерева. Мати цивільного чоловіка та колишня подруга жінки розповіли, що Юлія давно планувала вбивство рідної дитини, адже забезпечила собі алібі.

один за всіх

Більше на тему: 4 випуск «Один за всіх»-12 розповів про вітчима-ґвалтівника

«Один за всіх» відшукав біологічного батька дитини. Чоловік розповів у студії, що планує зібрати підписи односельчан, аби Юлію не відправили за ґрати. Жінка подобалася йому зі школи, тому, коли її цивільний чоловік пішов в АТО, він не зміг стримати своїх почуттів. Як додатковий аргумент батьком була використана наявність ще чотирьох дітей, яких жінка вдало виховує.

один за всіх

З’явившись у студії, матір різко змінила свідчення. За її словами, дитина народилася мертвою, а вона перебувала у стані афекту. Проте на запитання, чому народжувала в лісі біля річки, відповісти так і не змогла. Всі наступні її версії суперечили одна одній. Нібито про вагітність повідомила лише біологічному батькові та попросила гроші на аборт. А коли грошей не отримала, вирішила виносити дитину й позбутися її.

один за всіх

Більше на тему: Михайло Присяжнюк особисто домігся вилучення дітей з родини депутата

Наприкінці програми студія ознайомилася з результатами судмедекспертизи. Причиною смерті дитини є механічна асфіксія через закриття дихальних шляхів стороннім тілом. Адвокат Сергій Костира пояснив значення механічної смерті. Іншими словами – життєдіяльність дитини припинена внаслідок дій матері.

один за всіх

«Один за всіх»-12  після спілкування із судмедекспертом, встановили, що дитина була жива, адже легені немовляти заповнені повітрям. Михайло Присяжнюк зазначив, що жінка є зрадником своїх чотирьох дітей та не може виправдовуватися їхнім вихованням. Діти повинні бути вилучені, а жінка притягнута до відповідальності.

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: