Один за всіх

4 випуск «Один за всіх»-12 розповів про вітчима-ґвалтівника

Четвертий випуск «Один за всіх»-12 шокував глядачів своєю історією. У студії Михайла Присяжнюка з’явилися сестри, яких багато років поспіль ґвалтував вітчим. На захист та допомогу став не лише ведучий проекту «Один за всіх», а й усі експерти. Що вдалося з’ясувати у самого ґвалтівника та чи погодився він пройти тест на поліграфі? І як Михайло Присяжнюк врятував сестер від знущань – читайте в матеріалі.

Шокуюча історія про трьох сестер з Одещини, яких  вітчим вісім років поспіль змушував задовольняти його сексуальні фантазії. Найстарша з них – Карина — звернулася на проект «Один за всіх»-12, аби вберегти своїх сестер від ката. Вона розповіла, що справу про зґвалтування відкрили ще шість років тому. Вже тривалий час двох падчерок – Настю та Катю — ґвалтує вітчим.

Один за всіх

Дівчата також приїхали до студії «Один за всіх». Сестри розповіли, що вітчим примушував їх обох вступати з ним у статевий контакт. Він погрожував убивством матері та фізичною розправою. Спроби звернутися у поліцію по допомогу закінчувалися невдало, адже чоловіка після затримання відпускали. Окрім свідчень, дівчата надали й жахаючий аудіозапис, на якому чоловік змушує їх вступити в інтимні стосунки. Виявилося, що протягом семи років чоловік потайки від матері домагався падчерок.

Один за всіх

У студії «Один за всіх»-12 з’явилася сама мати та розповіла, що насправді вона також прагне припинити знущання над своїми дітьми. Проте, багато років жінка не зверталася до поліції, адже чоловік погрожував та залякував її.  

Більше на тему: «Один за всіх»-12 випуск 3: хто є біологічним батьком дитини, хворої на цироз печінки

Один за всіх

Та кульмінацією випуску стала поява самого вітчима у студії «Один за всіх». Після почутого запису він звів усе на алкогольне сп’яніння, мовляв, нічого не пам’ятає. Чоловік погодився пройти перевірку на детекторі брехні. На питання, чи торкався вітчим статевих органів дівчат, він відповів неправду. Також було встановлено, що чоловік таки примушував сестер вступати із ним у статевий контакт.

Один за всіх

Тестування на поліграфі були додані до кримінальної справи як речові докази. За ініціативою Михайла Присяжнюка, одразу після розмови у студії, чоловік був доправлений у СІЗО. Аби не допустити погроз та помсти від Віктора, Михайло Присяжнюк убезпечив мати та її дітей. Ведучий орендував на перший час їм житло за власний кошт.

Один за всіх

Більше на тему: Другий випуск «Один за всіх»-12 розповів про батька, який забив власну доньку

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: