Один за всіх

Другий випуск «Один за всіх»-12 розповів про батька, який забив власну доньку

Другий випуск «Один за всіх»-12 шокував усіх моторошними подробицями про вбивство маленької дівчинки рідними батьками. Причиною такого нелюдського вчинку стала відмова дитини їсти. Що спонукає батьків діяти такими методами та бути аморальними у свої вчинках, з’ясовував ведучий проекту Михайло Присяжнюк та експерти студії «Один за всіх».

Проект «Один за всіх»-12 продовжує порушувати гостросоціальні проблеми, що стає першим кроком до зміни суспільної свідомості. Темою другого випуску стала моторошна історія про звіряче ставлення батьків до власної дитини, що призвело до її смерті.

один за всіх

У студії «Один за всіх» сусіди родини вбивць розказали про трагічні події, що сколихнули не лише село Кальчинки, а й усю країну. Розлючений батько пляшкою бив маленьку дівчинку по голові, а мати коліном притиснула власною вагою до підлоги. Тортури, які відбувалися над дитиною, вимагають притягнення батька й матері до кримінальної відповідальності.  За описом сусідів, 28-річний нелюд почав лупцювати власну доньку за те, що та відмовилася їсти, хоча навіть не було створено достатніх умов для обіду.

один за всіх

Сусіди вимагають покарання для родини, адже батько-садист бив дитину спочатку пляшкою, а потім кулаками, що призвело до смерті дівчинки. Наразі голова сім’ї перебуває під слідством, а мати втекла з села за сто кілометрів. Проте команді «Один за всіх»-12 вдалося її знайти та запросити до студії.

Більше на тему: Михайло Присяжнюк особисто домігся вилучення дітей від родини депутата

В результаті виявилося, що дитину добивала мати. Проте сама жінка своєї вини не визнає. Після того, як вона з’явилася у студії, були встановлені шокуючі факти. Понад добу батьки спостерігали, як помирає дитина. Дитина кликала по допомогу маму, проте та не реагувала на неї. Як виявилося, мати-вбивця бачила, що батько й раніше прикладав руку до дівчинки, проте не робила нічого, аби захистити своє дитя.

один за всіх

Попередньо мати пройшла тест на поліграфі, який показав, що вона й раніше била дитину. Причиною смерті маленької дівчинки стала задуха власними рвотними масами. Це свідчить про те, що вона перебувала протягом доби у безпорадному стані.

Більше на тему: Керівник проекту «Один за всіх»: Новий сезон стане особливим

Михайло Присяжнюк зауважив, що звернеться до правоохоронних органів із клопотанням про те, аби жінку взяли під варту. Ведучий вирушив до Сумської області, аби встановити всі обставини цієї події. Чи винні соціальні служби у тому, що повернули такій матері інших дітей на виховання?

один за всіх

У поліції Михайло Присяжнюк передав звернення із повідомленням про вчинення кримінального правопорушення та записом зі студії, в якому мати зізналася, яким чином брала участь у вбивстві дитини. Вже за два дні жінці було вручено документ про підозру.

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: