Один за всіх

«Один за всіх»-12 випуск 3: хто є біологічним батьком дитини, хворої на цироз печінки

Третій випуск проекту «Один за всіх»-12 розповів історію про 19-річну Валентину Карауланову, яка п’ять місяців бореться за життя своєї доньки Юлі. У семимісячної дівчинки відмовляє печінка. Прогнози лікарів страшні. Чому дорослі витрачають час на з’ясування стосунків та ворожнечу замість порятунку маленької? Що показав тест ДНК та хто виявився біологічним батьком дитини – дивіться в матеріалі.

12 сезон проекту «Один за всіх» продовжує допомагати тим, хто втратив надію на справедливість. Нова історія, що відбулася на Миколаївщині, вразила глядачів своєю байдужістю потенційних батьків до маленької дитини, яка може не дожити до 1 року через цироз печінки. Необхідно терміново пересаджувати печінку. Проте мати бути донором не може.

один за всіх

Валентина не знає, від кого народила дитину. Напередодні вагітності вона мала стосунки із двома чоловіками. Із 36-річним одруженим Ігорем Ковачем та 16-річним школярем Сергієм Тарутою.

один за всіх

У студії мати Валентина розповіла, що щодня кожні чотири години дає дитині ліки, які їй вже не допомагають. Печінка сягає 10 сантиметрів та здавлює інші органи. Необхідна термінова операція з пересадки. Група крові матері не підходить.  

Більше на тему: Михайло Присяжнюк особисто домігся вилучення дітей з родини депутата

Потенційний батько Ігор Ковач обіцяв переїхати із дівчиною та спільно виховувати дитину. У студії з’явилася дружина 36-річного Ігоря. За її версією, чоловік є доброю людиною, тому вона пробачила йому зраду. Але жінка визнавати дитину не хоче, адже факт батьківства необхідно довести. Сам Ігор у студії змінив позицію та звинуватив дівчину у звабленні.

один за всіх

Проект «Один за всіх»-12 зміг відшукати і Сергія Таруту. Хлопець з’явився у студії, аби відхреститися від Валентини та її дитини. Свою позицію аргументував тим, що дівчина його зраджувала, а відповідно й дитина не його. Ані одружуватися із нею, ані спільно проживати та піклуватися про семимісячну Юлю Сергій не збирається. Проте у разі підтвердження факту батьківства він погодиться віддати свою печінку.

один за всіх

Студія таки змогла викликати почуття у жінки Ігоря, яка сама прийшла до Валентини, аби вибачитися та пообіцяти її підтримувати.

один за всіх

Більше на тему: Михайло Присяжнюк: «Один за всіх» – проект про реальних людей і реальну допомогу

Результати тесту ДНК показали, що ймовірність батьківства Сергія становить 0%.
А от ймовірність батьківства Ігоря семимісячної Юлі сягнула 99,9%.

один за всіх

Проте після медичного обстеження родини Ігоря виявилося, що ані він, ані його два брати бути донорами для дитини не можуть. Це означає, що дитина має ставати у чергу на імплантацію органів за кордоном.

один за всіх

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: