Один за всіх

Михайло Присяжнюк поділився враженнями про 1 випуск «Один за всіх»-12

2 вересня стартував новий сезон проекту «Один за всіх»-12, ведучим якого став Михайло Присяжнюк. Сюжет випуску привернув велику увагу суспільства, і не залишив нікого байдужим. Проблема жорстокого поводження з дітьми залишається не вирішеною, тому за неї взялася команда соціального проекту «Один за всіх» 2018.

Михайло Присяжнюк написав в своєму Instagram про відчуття, які його переповнюють після виходу в ефір першого випуску. Головним фактором стало прийняття і розуміння нового формату програми глядачем, що дає вже важливу частину успіху.

михайло присяжнюк

Але на цьому мета не досягнута. Все ж основним моментом залишається допомога, яку Михайло Присяжнюк продовжує надавати сім’ям поза камерою. Під особистий контроль ведучий 12 сезону «Один за всіх» зобов’язується брати кожну історію і робити все можливе, щоб довести справу до переможного кінця.

Більше на тему: Михайло Присяжнюк особисто домігся вилучення дітей від родини-депутата

Михайло Присяжнюк впевнений, що результат на благо інших компенсує всі докладені зусилля. Також ведучий відзначає професіоналізм команди, з якою працює на даний момент. Він стверджує, що саме з її допомогою, а також допомогою глядачів цілком можна побороти більшу кількість зла.

Новий формат проекту «Один за всіх»-12 передбачає не тільки увагу до конкретної проблеми, а й подальше її вирішення. Реалізовувати поставлене завдання будуть шляхом залучення до відповідальності винних під особистим контролем Михайла Присяжнюка.

Більше на тему: Михайло Присяжнюк: «Один за всіх» – проект про реальних людей і реальну допомогу

A post shared by Михаил Присяжнюк (@mikhailprisiazhniuk) on

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: