Вагітна у 16

Молода зірка гандболу завагітніла від цигана

16-річна Юлія Ходько з Переяслав-Хмельницького – молода гандболістка, що подає надії. Але її мрія грати в збірній України з гандболу зруйнувалася в один момент, коли вона дізналася, що вагітна.

Юля с дочкой

Юля с дочкой

Дівчина зізналася, що думала про аборт, але її відмовила мама, яка пообіцяла взяти на себе турботи про малюка, незважаючи на те, що сама в цей момент була вагітна.

Батько ж малюка Юлії – циган, якого дівчина бачила лише раз в житті, всіляко заперечував, що це його дитина. А пізніше з’ясувалося, що у нього є цивільна дружина. Жінка з погрозами просила Юлю залишити чоловіка в спокої, стверджуючи, що також знаходиться при надії.

vu16_s01e14_hodko_p02_SD

У Юлі не залишалося вибору, як переїхати назад в сільський будинок батьків та на якийсь час забути про спорт. Після пологів Юля кілька місяців приходила в себе. Вона перебувала в жахливій фізичній формі та розуміла, що повернутися в гандбол їй буде дуже складно. Дівчина розледачіла і зневірилася в своїх силах. Продовжувати освіту у звичайній школі вона не поспішала, а потребу в спілкуванні компенсувала походами на дискотеки.

Однак, коли до Юлі приїхала її подруга по команді, яка грає в київському Спартаку, все змінилося…

dm_s01e14_hodko

Що сталося – дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ у випуску проекту «Вагітна у 16»:

Video: Молода зірка гандболу завагітніла від цигана

Молода зірка гандболу завагітніла від цигана

Video: Молода зірка гандболу завагітніла від цигана

Молода зірка гандболу завагітніла від цигана

Читайте також