Вагітна у 16

16-річнній гандболістці через вагітність довелося покинути спорт

Героїнею проекту «Вагітна у 16» стала 16-річна Юлія Ходько із Переяслав-Хмельницького. Через несподівану вагітність від цигана, якого героїня проекту бачила один раз в житті, Юлі Ходько довелося кинути спортивну школу і забути про мрію грати в збірній України з гандболу.

Юлія Ходько з Переяслав-Хмельницького завдяки гандболу вирвалася з кричущою бідності, в якій вона жила разом з батьками і братом. Дівчині вдалося вступити в спортивне училище, і вона мріяла потрапити в збірну України з гандболу. Однак все її надії перекреслила несподівана вагітність від цигана, якого Юля бачила всього лише раз в житті.

16-річна Юля Ходько збиралася зробити аборт, але мама дівчини обманом змусила її залишити дитину. Юлі довелося з ганьбою піти з команди і повернутися з комфортного спортивного гуртожитку в бідну сільську хату батьків, але вона не залишала надій після пологів відновитися в команді.

Чи вдалося дівчині втілити свою мрію в життя? Як відреагував батько дитини на новину про те, що скоро стане татом? І чому героїня «Вагітна у 16» стала перед вибором: кинути дитини або жити в бідності?

Дивіться в понеділок, 22 серпня, о 22:35 історію 16-річної Юлії Ходько в проекті «Вагітна у 16»!

Читайте також