Выпуск 7 | 15.04.2018 | Сезон 1

У 7 випуску тревел-шоу Світами за скарбами від 14.04.2018 учасники познайомляться з культурною, історичною та післявоєнною стороною Берліна. На них чекають непрості завдання, які наблизять їх до мети 500 000 гривень.
У першому завданні учасникам необхідно зібрати радіоприймачі. Парам видають по 20 деталей, 5 з яких потрібно припаяти до плати. Якщо вони правильно виконають завдання, то в навушниках почують частину послання від ведучої. Навіть маючи точні схеми радіоприймача, учасникам дуже складно розібратися що до чого. Хто першим впорається з цим завданням ви побачите в тревел-шоу Світами за скарбами 6 випуск від 14.04.2018.
Послання від Рози Аль-Намрі, яке пари почули в першому конкурсі – це адреса точки збору другого випробування. Зустріч учасників пройшла на мосту, де їм вручили фрагмент чорно-білого фото. Завдання полягає в тому, що необхідно відшукати довоєнний будинок на знімку і зробити фото-колаж. Не пропустіть 7 випуск Світами за скарбами від 14.04.2018 та ви дізнаєтеся, хто зробив найакуратніший колаж.
Третє випробування досить цікаве. Учасникам належить передати напарникові повідомлення за допомогою семафорної абетки. Кому це завдання далося легко, а хто заплутав свого товариша перевернутими символами? Дізнайтеся в 7 випуск Світами за скарбами від 14.04.2018.
Четверте випробування складається з двох етапів. У першому необхідно за певний час зробити своїми руками подарунок другій половинці і вгадати презент. В другому етапі парам доведеться приготувати ланч-бокс і наповнити його улюбленими продуктами другої половинки, а потім дізнатися який контейнер належить їхній команді. Хто не впорається із завданням і отримає чорну мітку? Дивіться Світами за скарбами випуск 7 від 14.04.2018.
В останньому випробуванні пар очікує солодкий бій. Учасникам потрібно кидати в обличчя напарника торти, щоб знайти рожеву начинку. Хто впорався з цим завданням гірше всіх? Не пропустіть пригоди учасників в Берліні в 7 випуск тревел-шоу Світами за скарбами від 14.04.2018 на СТБ!

Дивитися онлайн: Світами за скарбами 6 випуск

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: