Світами за скарбами

Куди влаштувати домашню тварину на час відпустки

Далеко не завжди можна вирушити на відпочинок зі своїм улюбленцем. Куди влаштувати домашню тварину на час відпустки у такому випадку? Ми розібрали найпопулярніші варіанти!

Відпустка – це чудово, але що робити, якщо собака, кіт або інші вихованці залишаються наодинці з собою? Щоб не погіршити й без того стресову ситуацію, варто добре подумати і вибрати оптимальний варіант.

Сам удома

Якщо ви допускаєте, що улюбленець може побути сам, та їдете на невеликий термін, сміливо розглядайте такий варіант. Погодувати кота можуть сусіди чи друзі, а ось із собакою буде складніше: його необхідно вигулювати та приділяти більше уваги: якщо ж ідеться про хом’яків, папугу, рибок – справа простіша. Постарайтеся детально розповісти людині, яка наглядатиме за вихованцем, чим годувати і коли, за потреби познайомте тварину і вашого помічника.

Читайте також: Як спланувати подорож машиною

Гості у гостях

Ви не тільки можете попросити знайомих провідувати вашого улюбленця, а й пожити у вас. Цей варіант, як і всі інші, має свої «за» та «проти». З одного боку, на своїй території вихованцеві буде легше перенести стрес, з іншого ж – переконайтеся, що довіряєте свій будинок перевіреній людині. Також чітко проговоріть режим годування, прогулянок, якщо є така потреба.

Тварина у гостях

Також ваш улюбленець може вирушити у гості до родичів, друзів або знайомих. Якщо ваші близькі люблять тварин, особливо, якщо саме вашу, чому ні? Варто враховувати, наскільки він зійдеться «характером» з прийомною сім’єю, а також всі можливі нюанси. Ідеальним стане варіант, якщо улюбленець вже знайомий з тими, до кого вирушить погостювати. Якщо таких у вузькому колі не спостерігається, розгляньте варіанти нагляду за тваринами за оголошеннями. Обов’язково розпитайте про всі тонкощі та умови.

iStock_91616305_LARGE

Читайте також: Про що варто пам’ятати, вирушаючи до Азії

Готель для тварин

Якщо попередні варіанти передбачали символічну винагороду за допомогу, тут все інакше. З кожним роком зооготелів стає все більше, тим паче, якщо йдеться про великі міста. Правда, перш ніж залишити свого вихованця у подібному місці, добре ознайомтеся з відгуками та умовами утримання тварин.

Підійдіть до питання максимально серйозно. Можливо, відпочити вийде не тільки у вас, а й у друзів менших!

Читайте більше цікавих новин у Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: