Х-Фактор

Гурт «Клєй Угрюмого»

Учасник вибув

У колективі «Клей Угрюмого» четверо учасників – Вітя , Рома і два Максима. За фахом вони всі – викладачі музики. Півроку тому хлопці спробували заспівати разом під час студентського спектаклю.

На київському кастингу «Х-фактора» гурт «Клей Угрюмого» виконав кавер на пісню «Він тебе цілує» групи « Руки вверх», і отримали чотири суддівських «так».

Біографії:

Віктор Яблонський (Угрюмов)

Вітя народився 15 березня 1992. В даний час навчається в КУ ім. Б. Грінченка за спеціальністю вчитель музики. Жартівливо зізнається, що співати почав «ще в утробі матері». Крім співу Віктор захоплюється КВНом і виступає в театрі «Бац». Його життєвий девіз – удача потрібна невдахам. Найбільший вплив у житті на хлопця справив його батько, і тепер Вітя хоче, щоб він ним завжди пишався. Його мрія – заспівати дуетом з Сергієм Бабкіним, який, нарівні з Корі Тейлором, є для нього прикладом ідеального артиста.

Улюблені фільми: «Титанік», «Службовий роман».

Улюблені книги: «Дві Діани» (А.Дюма)

Максим Дурдас

Максим народився 9 серпня 1991 року. Навчається в КУ ім Б. Грінченка. Любить з друзями грати в КВН. Максим колекціонує шарфи футбольних клубів, а також шеврони силових структур. Він мріє купити байк, викинути телефон, годинник і поїхати до Берліна на RockamRing. Якщо говорити про кулінарні пристрасті Максима, то він обожнює сирники та деруни.

Улюблена музика: меломан, любить рок-музику.

Улюблені фільми: любить фантастику, фентезі за участю Ніколаса Кейджа і Тома Харді.

Улюблені книги: Ден Браун, Джордж Мартін. Любить читати наукову фантастику.

Максим Малик

Максим народився 13 серпня 1990 року. Він навчається в КУ ім. Б. Грінченка за спеціальністю музичне мистецтво. Крім вокалу захоплюється діджєїнгом, споттінгом, саунд- продюсингом і футболом. Пише ремікси наThe Prodigy і Depeche Mode. Любить подорожувати і колекціонує карти міст, в яких побував. Максим каже, що найбільший вплив у житті на нього справила його мама, яка дала свободу вибору життєвого шляху. Хотів би заспівати дуетом з британським вокалістом Крістіаном Бернсом і групою «Queen».

Улюблена музика: Trance, dubstep, Сергій Бабкін, «Бумбокс»

Улюблені фільми: «Початок», «Хмарний атлас», «7 життів»  і багато інших.

Улюблені книги: «Портрет Доріана Грея » (Оскальд Уайльд), «99 франків» (Фредерік Бегбедер), Ф.Достоєвський, А.Чехов, Ф.Ніцше, З.Фрейд.

 

Роман Солоненко

Роман народився 1 серпня 1992 року. Сам пише пісні. Його девіз по життю – спонтанність править світом. Каже, що якщо коли-небудь захворіє «зірковою хворобою», обов’язково знайде «зоряну вакцину».

Улюблена музика: меломан, духовна.

Улюблені фільми: радянські.

Улюблена книга: Бернар Вербер «Імперія ангелів»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: