Євробачення 2022

Сергій Бабкін

Сергій Бабкін почав свій музичний шлях ще у 12 років, коли вперше взяв у руки гітару. Після закінчення 9 класів Бабкін вступив на акторське відділення Ліцею мистецтв, де познайомився з Андрієм Запорожцем, з яким пізніше, після закінчення інституту, створив колектив «5’nizza». За час існування гурту Сергій об’їздив із гастролями всі країни СНД, дав безліч концертів і створив хіти кількох поколінь. Зараз він продовжує грати в театрі та лише нещодавно завершив свій великий всеукраїнський тур під назвою «15 років», присвячений 15-річчю творчої діяльності гурту. Бабкін — це соул-артист, у виступах якого переважають душевність і глибина текстів, а також магічна і заворожуюча подача.

Читайте також: “Учасники здивують авторськими піснями”, – продюсер Нацвідбору Євробачення 2018 Руслан Квінта

Свою нову авторську пісню «Крізь твої очі» Сергій Бабкін представить на Національному відборі на Євробачення-2018. Сергій не став перекладати її англійською мовою, що є його принциповою позицією. Артист пояснює, що у перекладі вона втратить свою мелодійність, шарм, ауру, характер і сенс. Бабкін хоче, аби пісня прозвучала тією мовою, якою була створена, — мовою країни, в якій народився і живе він сам.

Ця пісня дуже відрізняється від усього, що Сергій Бабкін робив раніше. Вона написана в доволі незвичній для артиста манері. Для Сергія важливо, щоб пісню почуло якомога більше слухачів, бо вона для чоловіків, у яких є три найголовніші жінки в житті — Мама, Дружина і Донька.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: