Євробачення 2022

Руслан Квінта: Нацвідбір здивує авторськими піснями учасників

Перед жеребкуванням півфіналістів Нацвідбору на Євробачення-2018 музичний продюсер шоу Руслан Квінта поділився із сайтом stb.ua своїми враженнями та очікуваннями від майбутнього конкурсу. 10 лютого вже перші дев’ять учасників покажуть свої номери і заспівають пісні. Руслан Квінта нам розкрив таємниці того, як проходив Нацвідбір, за яким принципом вибирали учасників і чим здивує нас пісенний конкурс цього року. Подробиці в нашому матеріалі.  

Руслан Квінта: Нацвідбір Євробачення 2018 здивує авторськими піснями

Руслан Квінта вперше за час Євробачення став музичним продюсером Нацвідбору. Він пообіцяв здивувати прихильників конкурсу новими музичними жанрами.  «У цьому році ми максимально розширили музичний жанр і покажемо це глядачам. До того ж, в цьому році немає жодної покупної пісні. Всі композиції написані самими учасниками. І це мене дуже радує»,  —  сказав Квінта.

Продюсер зізнався, що завдяки кастингу на Нацвідбір відкрив для себе багато хорошої музики, якої раніше не чув, і отримав від цього естетичне задоволення. За його словами, лідерів у Нацвідборі у нього немає, оскільки кожен з учасників  —  гідний претендент на перемогу.  

«У мене фаворити всі, оскільки я впевнений в кожному учаснику, що кожен із них може поїхати і гідно представити Україну на Євробаченні»,  —  констатував продюсер. За словами Квінти, в цілому на Нацвідбір надійшло 1000 заявок, і лише 60 із них отримали позитивну відповідь.  

Читать также: Євробачення-2018: результати жеребкування Національного відбору

«Відбір тривав близько 23 місяців. Я практично все вивчав сам  —  всю цю кухню: зустрічався з продюсерами, артистами і нікого не впрошував. Просто питав, наскільки вам це цікаво і чи готові ви поїхати на Євробачення. Було дуже багато молодих претендентів, мені доводилося заходити в Інтернет, знаходити їхні виступи в “Ютубі”, дивитися, як вони себе поводять на сцені. Якщо були питання стосовно артистів, ми їх запрошували на канал і просили співати вживу»,  —  розповів Квінта.  

Щодо стилю пісні для Євробачення-2018 продюсер зазначив, що не планує розглядати конкретний жанр.  

«Ви знаєте, немає стилю, а є стан душі. Коли зірки стають над артистом, над образом, над піснею, над голосом  —  тоді все працює»,  —  резюмував Руслан Квінта.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: