Х-Фактор

Фіналісти «Х-фактор-7» прокоментували «Паралельний Х-фактор»

Олександр Ломія разом з Ігорем Кондратюком продовжують свій експеримент під назвою «Паралельний Х-фактор». Створення подібного проекту не очікував ніхто. Особливо це приголомшило фіналістів сьомого сезону. Учасники розповіли, як поставилися до ідеї Ігоря Кондратюка та що думають про  участь співаючого хірурга.

yXe2n35PQ-I

Читайте також : Ігор Кондратюк кинув виклик суддям «Х-фактор-7» (ОНОВЛЕНО)

«Звичайно ж, ми із величезним задоволенням дивимося відео Саші Ломіі. Хоча б те, що багато глядачів писали поверніть Ломію, ставили цей хештег під величезною кількістю записів, говорило про те, що він гідний продовжувати участь у шоу. Взагалі, ми думаємо, що якби він пройшов у прямі ефіри, то він би виграв. Сашко дуже щирий і світлий, у нього нереальне почуття гумору», – розповіли хлопці з «Mountain Breeze».

114A5881 копия

Читайте також : Вибуття Олександра Ломії з «Х-фактор-7» обурило соціальні мережі

За словами соліста гурту Сашка Біляка, усі фіналісти спостерігають за розвитком виступів співаючого хірурга. До чого призведе «Паралельний Х-фактор» не знає поки ніхто. Але хлопці з «Detach» впевнені, що Ломію варто запросити на гала-концерт шоу.

114A6646 копия

«Ми ще спочатку говорили, що Сашка потрібно повернути у проект, але не як учасника, а як певного символа «Х-фактор-7». Цей сезон, нам здається, найдружніший і дуже душевний. Як Сашко. Круто, що він взяв участь у «Паралельному Х-факторі». Не знаємо, хто міг би негативно це сприйняти. Він так розташував всіх до себе. Хоча спочатку ми подумали, що він дивний та мало не в собі. Але потім стали справжніми друзями», – відзначили учасники гурту «Detach».

114A6716 копия

Поки решта фіналістів тільки спостерігають за діяльністю Олександра Ломіі, деякі хлопці вже думають про спільну творчість.
«Не дивлячись на те, що ми дуже товаришуємо з усіма, наш найбільший друг – Олександр Ломія. Відкрию секрет, що скоро ми виконаємо разом одну з його пісень. Ми з Віталіком дивимося його виступи, вболіваємо за нього від щирого серця», – поділилися Павло Пігура та Віталій Сичак.

1Q8A8434 (2) копия
Крім учасників шоу, за «Паралельним Х-фактором» стежать деякі судді. Антон Савлепов навіть зізнався, що не проти записати пісню Олександра Ломіі, оскільки вважає його одним із найяскравіших учасників шоу.

Дивись виступи Олександра Ломії для «Паралельного Х-фактора»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: